Sari la conținut

Cum E Kawasaki Kx 85


Postări Recomandate

ma intereseaza kawasaki kx 85 din mai multe motive , unu la mana ca are inlaltime de sa mic , cea ce e avantaj pentru mine :banana: fiind mic de statura , eu sint pasionat de motociclete de teren , dar alea s de obicei foarte inalte , iar kawasaki ii destul de mic , iar motorul de 85 cc scoate aproape 30cp :D cum nu stiu dar asa scrie in manualul lui , dar eu nu stiu cum se comporta in teren , as vrea sa ma lamurit daca merita aceasta motocicleta sau nu .

inca ceva , oare exista modalitite sa pot circula cu un cross in strada si sa n-am probleme daca ma opreste politia , ca am inteles astea nu se inmatriculeaza , multumesc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza kawasaki kx 85 din mai multe motive , unu la mana ca are inlaltime de sa mic , cea ce e avantaj pentru mine :crack: fiind mic de statura , eu sint pasionat de motociclete de teren , dar alea s de obicei foarte inalte , iar kawasaki ii destul de mic , iar motorul de 85 cc scoate aproape 30cp :lol: cum nu stiu dar asa scrie in manualul lui , dar eu nu stiu cum se comporta in teren , as vrea sa ma lamurit daca merita aceasta motocicleta sau nu .

inca ceva , oare exista modalitite sa pot circula cu un cross in strada si sa n-am probleme daca ma opreste politia , ca am inteles astea nu se inmatriculeaza , multumesc :finger:

daca vrei au yamaha YZ 85 la EUR 1500. nu se inscrie este cross.

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...