Sari la conținut

Far Aprilia SR 50


s3by2007
 Share

Postări Recomandate

si unde vreti fratilor sa le puna? daca le bag la "service scutere" sau mai stiu eu unde,nu raspunde nici dracu...ce infractiune a facut :P

 

Ce zici de bursa? sa caute... sunt baieti care aduc piese ,da si el un pm si rezolva daca ar face fiecare asa ..... si eu caut bec pentru rs trebuie sa fac topic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAAAAAAA NU MAI FACETI ATATEA TOPICURI NOI , VOI SUNTETI INTREGI? ATI INVATAT ACU SA DATI NEW TOPIC SI SUNTETI BAIETI?

I-a aminteste-ti tu cum erai in primele tale posturi,D'nul Gilerica :moto:,frumos era sa ii explici unde trebuie sa posteze sau chiar sa il ajuti,acum deh mai toti ne-am facut baieti :drink: .

 

 

Daca nu gasesti far prin tara,poti sa il comanzi pe ebay.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-a aminteste-ti tu cum erai in primele tale posturi,D'nul Gilerica :sick:,frumos era sa ii explici unde trebuie sa posteze sau chiar sa il ajuti,acum deh mai toti ne-am facut baieti :moto: .

 

 

Daca nu gasesti far prin tara,poti sa il comanzi pe ebay.

 

Sunnyboy crede-ma ca nu am facut decat 2 topicuri am'pulea si totusi si-asa s-a dus de (cuvant urat) Threadu asta. Mai vine si cate un orfanel de-asta mai fute cate un topic de-a drq creca asta si cu dan ala sau cum il cheama is pusi sa strice threadu :drink:

 

Sunny boy NO OFFENCE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunnyboy crede-ma ca nu am facut decat 2 topicuri am\'pulea si totusi si-asa s-a dus de (cuvant urat) Threadu asta. Mai vine si cate un orfanel de-asta mai fute cate un topic de-a drq creca asta si cu dan ala sau cum il cheama is pusi sa strice threadu :drink:

 

Sunny boy NO OFFENCE !

off:tin minte ca faceai un topic in fiecare zi cu delimitare gilera :sick: ..si ai facut vreo 3-4 :moto:

 

on: Cauta la BURSA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah sorin dna i fi tu ceva mesia?mai bine tineti gura!in fata calcului toti au **** mare....asa ca nu prea impresionezi pe nimeni....chear nu am chef sa ma cert cu copii ca tine :drink:

 

Asa 3-4 .. dar nu cate 6-7-8 cate fac astia in pla vacii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...