Sari la conținut

UCMR-SEDINTA ANUALA


george salcudean
 Share

Postări Recomandate

Uniunea Cluburilor de Motociclism din Romania invita cluburile fondatoare si toate cluburile legal infiintate la sedinta anuala ce va avea loc la Brasov la hotelul Popasul Caprioarelor sambata 22 noiembrie ora 9.30 Cei care doresc cazare pentru noaptea de vineri si alte detalii va rog contactati-l pe Dan Bujoreanu 0723548700.

Speram intr-o participare cat mai mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uniunea Cluburilor de Motociclism din Romania invita cluburile fondatoare si toate cluburile legal infiintate la sedinta anuala ce va avea loc la Brasov la hotelul Popasul Caprioarelor sambata 22 noiembrie ora 9.30 Cei care doresc cazare pentru noaptea de vineri si alte detalii va rog contactati-l pe Dan Bujoreanu 0723548700.

Speram intr-o participare cat mai mare!

Salut George, Bige sunt din Gheorgheni am receptionat emisiunea,mersi vom fi acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi ce de la Bukowina MC n-am receptionat nimic decat rezultatul. Nu se anunta sedinta UCMR cu 5 zile inainte!!! Am urmarit periodic cu 1 luna inainte topicurile si nimic. Chiar am tinut sa participam, ca si in anii trecuti. UCMR are mailurile si telefoanele cluburilor, daca motociclism.ro este singura cale de informare a acestui eveniment, atunci anuntati oficial acest lucru si vom desemna pe cineva sa linga topicurile din ora in ora!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu-i o scuza. Nu avem secretara care sa tina minte toate astea. Trebuia anuntat direct, ca de aia ne-am dat toate datele de contact, nu prin site-ul altora sau daca tot se alege metoda asta sa fie facuta macar din timp, ca in anii precedenti. In fine. Nu mai conteaza.

Editat de chif
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici voi nu aveti nici o scuza pentru ca nu ati fost informati de eveniment.Asa cum ati spus ca ati fost si la evenimente anterioare ar fi trebuit voi sa tineti minte cam in ce perioada se tine...sau macar sa luati legatura cu vre-un alt club sa va interesati

Nici UCMR nu are secretara sau sa fie platit sa anunte pe toata lumea de eveniment mai ales ca a fost anuntat.

Noi ne-am format clubul de anu acesta dar din vara stiam ca la sf lui niembrie se tine acest eveniment si ne-am programat aparitia.

Sa stiti ca si noi ca si altii am sunat cu vreo 2 sapt inainte sa intrebam de loc..de cazare si alte detalii....Din cauza ca si UCMR se baza ca vor veni si alte cubluri(fara invitatii speciale) s-a rezervat un complex intreg...pt care noi participantii am platit ca sa acoperim si camerele ramase.

 

Necunoasterea nu este o scuza...Informatii erau pe mai multe topicuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era vorba de nici o invitatie speciala. Era vorba de informare. Noi chiar am vrut sa fim prezenti. Anii trecuti s-a tinut pe 26nov, ma asteptam sa se anunte din TIMP si anul asta. Iar daca vreau sa te anunt pe tine de ceva nu pun un anunt pe un copac in Radauti, ci pe unul din Deva. La intalnirile UCMR din ultimii 2 ani a fost criticat site-ul asta, ca nu-i un mijloc de informare dar pe de alta parte acum vad ca e singurul.

Daca tot s-a hotarat ca se face site propriu, poate ca nu o sa mai fie probleme de acum. Bafta! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era vorba de nici o invitatie speciala. Era vorba de informare. Noi chiar am vrut sa fim prezenti. Anii trecuti s-a tinut pe 26nov, ma asteptam sa se anunte din TIMP si anul asta. Iar daca vreau sa te anunt pe tine de ceva nu pun un anunt pe un copac in Radauti, ci pe unul din Deva. La intalnirile UCMR din ultimii 2 ani a fost criticat site-ul asta, ca nu-i un mijloc de informare dar pe de alta parte acum vad ca e singurul.

Daca tot s-a hotarat ca se face site propriu, poate ca nu o sa mai fie probleme de acum. Bafta! :lol:

 

 

Hai sa nu deviem ori ce discutie , cum e traditaia aici pe forum !!! , daca din pacate nu ati reusit sa aflati cand sa tinut sedinta UCMR de anul acesta , si nu ati reusit sa ajungeti , nu e capat de lume , retineti IN ULTIMUL WEKEND DIN FIECARE AN se tine sedinta UCMR !!!

* aici e si calendarul oficial UCMR al festivalurilor din 2009 /index.php?showtopic=292453 , unde e si sedinta UCMR trecuta !!!

* la anul va lua fiinta siteul oficial UCMR , sa trimitetzi datele de contact cerute la adresa

de mail specificata /index.php?showtopic=292451 , pt sa fi trecuti ca Club Moto existent in Romania !!!

Sa ne auzim cu bine si fara rautatzi , eusor sa dai vina pe alt cineva daca nu ai fost atent , nu e frumos sa ne certam cluburile moto intre noi pe forumuri , daca gresim ne spunem in particular , nu pe forum sa vada ori si ce om , si sa incepa sa rada !!!!

NOI AR TREBUII SA FIM EXEMPLU PT CEILALTI !!! pt ca pana una alta NOI - CLUBURILE MOTO reprezentam motociclismul din ROMANIA

 

 

RESPECT ______ ACHIMOTO ______ FREE BIKERS HUNEDOARA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...