Sari la conținut

Intrunirea UCMR 2008


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

In urma sedintei UCMR din 22 noiembrie 2008 s-a hotarat realizarea unui website al UCMR. Astfel, toate cluburile ce doresc sa fie afisate pe acest site sunt rugate sa trimita pe adresa de e-mail: gabrieleugen@yahoo.com urmatoarele:

 

- sigla clubului

- Scurt istoric

- Data intrunire

- adresa site-ului oficial

- Obiectivele clubului

 

Rugam a se trimite aceste informatii pana la data de 15 decembrie 2008.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era trecuta in programul intrunirilor(are loc in fiecare an in penultimul weekend din noiembrie) si exista si un topic aici, ceva mai jos cu detalii despre locatia exacta si un nr de tel de contact!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ello

 

Nu reprezint in mod oficial nici un club moto, da' am si eu o intrebare: cum a fost anuntata sedinta asta?

 

A aparut si in MOTO LIFE , si poate si in celelalte reviste de specialitate !! asta daca nu ati reusit sa intrati sa verifiacti topikul !!

 

ori cum zic eu ca nu e nici o suparare , RETINETI ce va spus colegul de la brasov in randurile de mai sus ! PENULTIMUL WEKEND DIN NOIEMBRIE

 

Si daca din greseala sau din eroare , nu ati reusit sa ajungeti la intalnirea UCMR , nu e nici o problema , la anul se va face un siteu al UCMR , si ca sa fiti si voi afisati -- exsistenti = asa se cuvine , trimitezi datele cerute /index.php?showtopic=292451

 

La anul sedinta UCMR se tine la GHEORGHENI - 20-22 noiembrie 2009 , penultimul wekend din noiembrie in fiecare an !!! /index.php?showtopic=292453

 

 

RESPECT_____ ACHIMOTO_____FREE BIKERS HUNEDOARA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa ma cert cu nimeni :laugh: Vroiam doar sa sugerez ca UCMR ar fi putut sa traga de atentie cluburile cu o saptamana - doua inainte, printr-un email, telefon, etc. Motociclism.ro nu e sursa primara de informatie pentru TOATA lumea.

 

Ma rog, poate la anul o sa tina toata lumea minte :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Pana acum am primit mailul cu datele doar de la Bukowina MC. Astept mailurile voastre!

 

Era vorba ca pana in 15.12.2008 , sa le trimitem toti !

Emblema noastra acuma este la procesat si in cateva zile va fi gata , asteptam dupa grafician si vi le trimitem cat de repede !!!

 

 

 

RESPECT _____ ACHIMOTO_____FREE BIKERS HUNEDOARA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era vorba ca pana in 15.12.2008 , sa le trimitem toti !

Emblema noastra acuma este la procesat si in cateva zile va fi gata , asteptam dupa grafician si vi le trimitem cat de repede !!!

 

 

 

RESPECT _____ ACHIMOTO_____FREE BIKERS HUNEDOARA

 

Da, asa a fost vorba, dar sunt destule cluburi care au toate acestea gata facute si eu am primit de la 2 cluburi. Oricum, mai astept. Nu pot face nimic cu datele de la 4 cluburi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
In urma sedintei UCMR din 22 noiembrie 2008 s-a hotarat realizarea unui website al UCMR. Astfel, toate cluburile ce doresc sa fie afisate pe acest site sunt rugate sa trimita pe adresa de e-mail: gabrieleugen@yahoo.com urmatoarele:

 

- sigla clubului

- Scurt istoric

- Data intrunire

- adresa site-ului oficial

- Obiectivele clubului

 

Rugam a se trimite aceste informatii pana la data de 15 decembrie 2008.

 

 

Salut , am vazut cam tarziu ... Rebels of Danube Riders Club Tulcea

 

danube-rebels.myforum.ro forum pana una alta....actele ne ies in februarie ... deh dureaza un pic... Existam din noiembrie ....2008

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
In urma sedintei UCMR din 22 noiembrie 2008 s-a hotarat realizarea unui website al UCMR. Astfel, toate cluburile ce doresc sa fie afisate pe acest site sunt rugate sa trimita pe adresa de e-mail: gabrieleugen@yahoo.com urmatoarele:

 

- sigla clubului

- Scurt istoric

- Data intrunire

- adresa site-ului oficial

- adresa de e-mail - contact

- Obiectivele clubului

 

Rugam a se trimite aceste informatii pana la data de 15 decembrie 2008.

 

NOUA adresa de e-mail unde sa trimiteti datele clubului din care faceti parte , este achimoto_ro@yahoo.com

Pana acuma avem cam 7 cluburi care au trimis datele , asteptam ca si celelalte sa trimita datele pt formare bazei de date.

Siteul are ca termen de finalizare 10 aprilie 2009 .

 

 

 

RESPECT

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...