Sari la conținut

Informatii Despre First Bike Formula 125


CharlieKing
 Share

Postări Recomandate

Salut! Ma bate gandul sa imi iau un First Bike Formula de 125 la anul. Dar nu prea stiu nimic despre ea. Ma intereseaza datele tehnice. Cat costa? Ce firma le produce si care e site-ul oficial? Cum e cu limitatorul de viteza? Cat de complicata e operatia? Se poate scoata usor din toba?

Mersi si astept mesaj

 

P. S. Nu ma intereseaza argumente contra First Bike, am citit destule :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Ma bate gandul sa imi iau un First Bike Formula de 125 la anul. Dar nu prea stiu nimic despre ea. Ma intereseaza datele tehnice. Cat costa? Ce firma le produce si care e site-ul oficial? Cum e cu limitatorul de viteza? Cat de complicata e operatia? Se poate scoata usor din toba?

Mersi si astept mesaj

 

P. S. Nu ma intereseaza argumente contra First Bike, am citit destule :-)

Daca dai search pe google nu gaseste date despre First Bike Formula de 125,concluzie este foarte cunoscuta firma de nici pe net nu o gasesti :P :banana: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Alinutz: faci MARI confuzii peste tot unde postezi in legatura cu firma mentionata mai sus si BAOTIAN. Noi GoPOP sintem reprezentantii lor in Romania si in afara de designul asemanator si preovenienta China, NU exista nici o alta legatura. Din contra, exista mari diferente de calitate in favoarea GoPOP, lucru pe care il poti constata cautind pe acest forum sau vorbind cu cumparatorii nostri sau si mai simplu, puning PUR SI SIMPLU un scuter de al nostru linga unul de al lor. Nu in ultimul rind, scuterele noastre sint OMOLOGATE RAR cu omologare de TIP, ceea ce nu se poate spune despre celelalte. Sper sa intelegi si sa nu mai faci afirmatii asupra unor lucruri pe care nu le cunosteai dar acum ti-au fost aduse la cunostinta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...