Sari la conținut

REVELION 2009


inascorpio
 Share

Postări Recomandate

Dragii mei, am cautat sa vad daca cineva s-a ocupat si de acest aspect... adica petrecerea de revelion... si n-am gasit nimic postat.

 

Eu, la indemnul prietenilor mei si in special pentru florin, "nasul" nostru, impreuna cu grupul nostru de plimbari si pentru rahovarii mei, am cautat o locatie in Bucuresti, care sa ofere si masa traditionala de revelion si muzica si program si distractie.

 

De ce Bucuresti? Pentru ca o fi petrecerea cum o fi, dar dupa aceea vreau in casa mea, cu familia mea, la televizorul meu (la care am pierdut telecomanda anul asta... si nici nu am avut timp s-o caut din cauza plimbarilor cu prietenii motociclisti si din cauza serviciului) si sa ma delectez cu mancarea delicioasa facuta de mama mea... Si se pare ca multi au fost de acord cu mine.

Asa ca, pentru acestia, consider ca am gasit locatia perfecta, si anume restaurantul "High Life Events", din strada Lanariei nr.99.

 

Stiu ca multi vor petrece si in barurile "noastre", respectiv "Apashu", "Bikers" din Matei Voievod si nu in ultimul rand "Bikers" din Otopeni. Iar tuturor care vor petrece aici, eu le urez de pe acum "Petrecere frumoasa!!!" (urarea de "La multi ani!" o voi face atunci). Eu vreau insa sa imi iau tinuta de lady si toacele si sa fiu cat mai sclipicioasa la petrecerea asta.

 

Incepand de azi eu am sa fac lista cu doritorii. Locuri libere mai sunt 100-110, din disponibilul de 160 de persoane. Meniul este acum de 125 euro/persoana. Cu cat ne strangem mai multi, cu atat scade tariful. Avansul este de 150 lei/persoana, pe care ori mi-i dati mie si aduc eu chitantele de la restaurant, ori va duceti singuri si va platiti avansul.

Atasez meniul si cateva poze ale restaurantului.

 

Ar fi frumos sa petrecem si de rev impreuna, dupa o vara de plimbari!!!

 

 

MENIU_revelion_HLE.docPrezentare_HLE.docpost-36202-1227279481_thumb.jpgpost-36202-1227279528_thumb.jpg

post-36202-1227279551_thumb.jpgpost-36202-1227279815_thumb.jpg

post-36202-1227279904_thumb.jpgpost-36202-1227279936_thumb.jpg

post-36202-1227279983_thumb.jpgpost-36202-1227280012_thumb.jpg

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Fina, multumesc mult de aprecieri si urari si ca nu se putea altfel Florin..........2 locuri.

 

Asa, nasule!!!! :lol:

Ma bucur ca va place!!!

Deci... incepem numaratoarea inversa, nu??!! 100 locuri libere minus ...

 

1,2. Florin si Iulia = 2 locuri

3. Ina = 1 loc

(aflu abia in dec daca domnul catalin o sa lucreze de rev sau nu... si florin pasagerina la fel)

 

100-3=97

 

 

(din totalul de 160 de locuri, 30 sunt deja oprite si platite de altcineva, prietena mea are nevoie de 30 de locuri... pe care i le-am oprit separat... si noi mai avem 100 de locuri libere)

 

relax, nashule...

sunt oamenii plecati acum...

stai sa vezi ca or sa inceapa sa se inscrie.

 

Fina, multumesc mult de aprecieri si urari si ca nu se putea altfel Florin..........2 locuri.

 

deja mai am 4 buc > delia cu teo + o pereche, colegi de la mine de la serv.

 

daca oferta la high life events este scumpa... am gasit altceva

 

http://www.downstairs.ro/2008/12/02/reveli...umai-14999-lei/

cu numai 150 de lei...

si ma duc marti sa platesc 4 locuri.. o masa are 8 locuri. daca vreti si voi, sa-mi spuneti...

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...