Sari la conținut

Www.alexart.ro Tuning Moto&auto Custom


alexart
 Share

Postări Recomandate

  • 5 weeks later...

Salut Alex.

 

Teoretic saptamana viitoare imi vine Virago-ul (din pacate n-am obtinut creditul de la :P banca pt DragStar) si as dori sa o personalizez un pic.

Tema pt. motocicleta ar fi 'A cĂĄpa' (rechinul).

Deci, am nevoie de un airbrush pe rezervor, care sa de-a impresia ca rezervorul este capul unui rechin.

Ai vazut desenele animate 'Findig Nemo'? As avea nevoie de acel zambet diabolic, iti pun si o poza sa stii despre ce vorbesc. Poate nu m-am exprimat corect la telefon, cum vreau sa fie aerografat, si sa intelegi mai bine ce-mi doresc am incercat sa fac o schita (nu prea reusita, de fapt nici nu-mi place cum mi-a iesit) in photoshop, pe un rezervor asemanator.

 

Cand imi vine motocicleta, eu dau jos rezervorul, ti-o trimit, si o vreau inapoi gata facuta.

Sa-mi zici te rog cat ma costa si in cat timp va fi gata?

 

merci

post-2094-1133002853_thumb.jpg

post-2094-1133039728_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Alex.

 

Teoretic saptamana viitoare imi vine Virago-ul (din pacate n-am obtinut creditul de la :lol: banca pt DragStar) si as dori sa o personalizez un pic.

Tema pt. motocicleta ar fi 'A cĂĄpa' (rechinul).

Deci, am nevoie de un airbrush pe rezervor, care sa de-a impresia ca rezervorul este capul unui rechin.

Ai vazut desenele animate 'Findig Nemo'? As avea nevoie de acel zambet diabolic, iti pun si o poza sa stii despre ce vorbesc. Poate nu m-am exprimat corect la telefon, cum vreau sa fie aerografat, si sa intelegi mai bine ce-mi doresc am incercat sa fac o schita (nu prea reusita, de fapt nici nu-mi place cum mi-a iesit) in photoshop, pe un rezervor asemanator.

 

Cand imi vine motocicleta, eu dau jos rezervorul, ti-o trimit, si o vreau inapoi gata facuta.

Sa-mi zici te rog cat ma costa si in cat timp va fi gata?

 

merci Se rezolva :crack: este foarte buna ideia :P cu rechinul facut pe rezervor,mai ales ca are un zimbet foarte frumos :baldy:

post-7611-1133084795_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...