Sari la conținut

stiu o panonia 350


shui
 Share

Postări Recomandate

:P ..... pana in wikend o sa aveti si ceva poze,obiectu este la peciu nou 22km v de timisoara,v-am spus -pretul nu-l stiu nu e moka da' nici extasy tr sa fie rezonabil pt k nu e in stare de functionare,de aceea eu nu ma bag la ea,nu stiu de unde sa-mi fac rost de piese pt ea, m-am hotarat sa-mi iau din nou ij,de aceea am postat k poate se gaseste cineva sa-i mai ofere o sansa.. bafta tuturor :D

 

... am vb acum cu nepotul detinatorului la tel si am aflat urmatoarele: - componentele cadrului sunt desfacute[cica a fost in plan restaurarea ei dar se pare k proiectul a fost abandonat, din ce cauza... nu stiu] motorul a fost dat jos de pe cadru dar nu-i desfacut,ceva acte cu nr vechi,csva nenregula cu tobele [nu mai sunt sau sunt naspa] ........ si .. imi cer scuze pt asta.. e 250 nu 350,dupa cum v-am mai spus nu am vazut-o, doar am auzit cate ceva despre ea,...rog sa-mi fie acceptate scuzele pt ca am postat aiurea fara sa verific mai intai :huh: deseara sau cel tarziu maine va pot oferii detalii si despre pretz... bafta voua tuturor :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...