Sari la conținut

schimb


bn13hor
 Share

Postări Recomandate

Intr-o scara de la 1 la 10 pentru stilul asta ai pierdut deja 1 punct.Exista n variante la motorul tau.Deci cit vrei pe el?Bunu.

 

Iar tu, nenea honda, tot pierzi puncte la fiecare postare din cauza ca nu-ti completezi profilul! :laugh:

Editat de krokodilu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dau la schimb jawa 350 din 78 acte in regula nemodificata fara itp pe alta comunista

motivul

nu sunt fan al acestei marci ( a ajuns la mine din intamplare)

astept oferte

salutari

daca te uiti atent am spus astept oferte

tu ai intrebat cat deci asta ma gandesc ca inseamna bani nu altceva

astept oferte in continuare preferabil alt motor la schimb

ps pe o scara de 1 la 10 chiar nu-s curios pe ce pozitie sunt

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar tu, nenea honda, tot pierzi puncte la fiecare postare din cauza ca nu-ti completezi profilul! :laugh:

Ce are profilul cu prefectura?Am cumparat troace de pe forum cu profilul acesta.Credeam ca mai importanti sunt banii.Daca vinzi troaca pe profil sa-mi spui cit de exact tre sa fie profilul

ca sa o iau mai ieftin.Un pret afisat te arata cit esti de serios fata de toata lumea nunmai fata de un profil incomplet.

Sa nu sari de posterior ca i-am zis troaca.Asa alint eu vschiturile.

Si daca tot vrei profil cauta la BUNU.

Si daca tot vrei sa ma cunosti da o fuga la Bucuresti simbata la intilnirea pasionatilor de troace.

Chestia asta cu "cit imi dai" e chiar cel mai urit lucru in cadrul unei afaceri.Nu ma mai intereseaza troaca.

Editat de HondaSan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia asta cu "cit imi dai" e chiar cel mai urit lucru in cadrul unei afaceri.Nu ma mai intereseaza troaca.

 

 

Funny post :laugh:, nu tin partea nimanui doar voiam sa precizez ca prin expresia " cat dai pe el ? " si-au facut si tiganii din piete palate. Mie mi se pare o negociere cinstita. Poti sa oferi si 10 lei.

 

Va salut.

Editat de motorangel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce are profilul cu prefectura?Am cumparat troace de pe forum cu profilul acesta.Credeam ca mai importanti sunt banii.Daca vinzi troaca pe profil sa-mi spui cit de exact tre sa fie profilul

ca sa o iau mai ieftin.Un pret afisat te arata cit esti de serios fata de toata lumea nunmai fata de un profil incomplet.

Sa nu sari de posterior ca i-am zis troaca.Asa alint eu vschiturile.

Si daca tot vrei profil cauta la BUNU.

Si daca tot vrei sa ma cunosti da o fuga la Bucuresti simbata la intilnirea pasionatilor de troace.

Chestia asta cu "cit imi dai" e chiar cel mai urit lucru in cadrul unei afaceri.Nu ma mai intereseaza troaca.

un pret afisat nu dovedeste cat sunt de serios

la profil nu am sa caut ca nu ma intereseaza cine esti

de conoscut o sa ne cunoastem inevitabil din moment ce ne invartim prin aceleasi locuri

la bucuresti depcamdata la aceasta bintalnire bnu pot sa vin

din motive personale

dar daca nu ai o oferta palpabila pt mine te rog frumos sa te abtii de la comentarii pana cand o sa ne cunoastem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Funny post :friends:, nu tin partea nimanui doar voiam sa precizez ca prin expresia " cat dai pe el ? " si-au facut si tiganii din piete palate. Mie mi se pare o negociere cinstita. Poti sa oferi si 10 lei.

 

Va salut.

Si tu ai dreptate.

OFER 10 LEI NOI.Bunu.

 

un pret afisat nu dovedeste cat sunt de serios

la profil nu am sa caut ca nu ma intereseaza cine esti

de conoscut o sa ne cunoastem inevitabil din moment ce ne invartim prin aceleasi locuri

la bucuresti depcamdata la aceasta bintalnire bnu pot sa vin

din motive personale

dar daca nu ai o oferta palpabila pt mine te rog frumos sa te abtii de la comentarii pana cand o sa ne cunoastem

Abia astept sa ne cunoastem.Te invit simbata viitoare la intilnirea "comunistilor"de la Apasu.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...