Sari la conținut

Inca Nu A Venit Iarna


Giny
 Share

Postări Recomandate

scuze ca filmuletul nu mergea ca era cam mare dar acuma ma revansez

piatra_craiului.aviremeti.avi

 

Petre scrie si tu ceva interesant de excursia asta ca eu nu am inspiratie doar atata: A FOST SUPER

 

si inca cateva poze ca numai atata stiu :lol:

post-5620-1131383887_thumb.jpgpost-5620-1131384012_thumb.jpgpost-5620-1131384057_thumb.jpgpost-5620-1131384093_thumb.jpgpost-5620-1131384176_thumb.jpg

Editat de Giny
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa xcursie. Trebuie de admirat numarul de participantzi. :lol:

 

Shi totushi ce atzi avut cu linia continua in filmuletz? :moron: Asha sunt eu mai carcotash. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut :moron: Nice trip man :lol: Si eu am fost acolo in iulie,a fost prima excursie pe "elefantul" meu,numa ca eu am mers spre poeni la dragan.Cand ati fost, cum e drumu de la remeti si in cate ore ati ajuns acolo?daca ai timp sa-mi trimiti filmul de 7mb, mail nmdbike@yahoo.com. thanx si asfalt uscat :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt Biker99

 

salutare

tu esti cu Cagiva aia verde militaresc?

drumul e carpit dar tu cu motorul tau nu ai de ce sa iti faci probleme, iar de timp nu prea am tinut cont asa ca nu stiu sa iti raspund

cand ai si tu timp liber poti veni cu noi.

 

giny_cme50@yahoo.com :ok:

 

nu stii cumva de pe unde pot sa imi iau un filtru de ulei? sunt curios cum merge motorul tau :lol:

Editat de Giny
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact eu sunt cu elefantul militaresc:) cred ca te-am vazut o data la semaforul de la decebal, ai vorbit cu un chopperist. incerc sa gasesc timp liber cand o sa mai mergeti undeva. despre filtru iti scriu mai multe prin mail. poate in weekend o sa merg putin prin oras si atunci mai vorbim. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ola gringos

ce facem mai ca a venit iarna ?!?

ori stam in casa cu femeile si numaram bani.... sau :ok: ca bani nu avem :baldy: :moto: ..... ori mergem pe motoare pana facem turturi la nas

giny baci ce facem in uikendu` asta? mergem la carturi sa-ti :hug: fata :-L

 

ferox ( beicuci ) de cand ii "insurat" nu mai stie decat :D in piz..... pana in gat :eek:

no serbus

 

 

 

Petre scrie si tu ceva interesant de excursia asta ca eu nu am inspiratie doar atata: A FOST SUPER

 

 

 

"escursia" a fost frumoasa ..... numai ca ptr unii "escursie" inseamna sa traga de motoare pana iese sufletul din ele dar si din ei .... nu mi-a placut ca, ca intotdeauna "suntem grabiti". unde dreaq ati tras de motoare pe "hetiurile"(=hartoape) alea sau poate ca nu ati tras numai ca io fiind cu pasagera si data fiind "constructia speciala" a motorului meu am mers incet?!?!!?? :kiss: .. sau poate m-am ramolit dreaq :lol:

 

na in orice caz a fost frumos ce nu imi mai place este ca marea majoritate a celor din grup nu au habar ce inseamna mersul in grup .... sta in coasta ta.... te ia prin drapta..... si tre sa fii cu ocii in oglinzi sa nu ii cace dreaq mintea ceva la cate unu.... si sa rezulte o cazatura sau mai rau......

mersul in grup nu inseamna statul la gramada ca nu cumva sa ramana 5 metrii in urma ... dar ai la cine sa spui astea? :moron: ... ar trebui ca fiecare sa iaba pozitia lui in grup si sa nu miste de acolo ptr. ca asa odata o sa o muste careva...

 

dar toate astea sunt chestii minore ... la urma conteaza doar faptul ca am facut o tura pe 2 roti intr-o zona pitoareasca si ca a iesit bine si toata lumea a fost multumita..... sper!

Editat de Pierrooradea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...