Sari la conținut

GSXR1000


todea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 122
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

poate la el acolo nu e lumea atat de batuta in cap :cheers:

 

tocmai deaia am si intrebat.. am plecat de la decizia mirobolanta pe care au avut-o sezonul trecut 'organele competente' in masurarea decibelilor, suspendarea de taloane si mai nou, "barfa" de interzicere a circulatiei motoarelor pe timp de noapte in capitala..

 

vroiam sa stiu in alte parti cum e, ca la noi e ca la nimeni : :)

 

 

... oricum, revenind la topic - superb K5-u :)

Editat de Toxicomanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

todea, omule.. dar nu ai probleme cu autoritatile cu toba aia? biggrin.gif

face o groaza de galagie

 

sa sti ca aici e mai ceva k la noi nici nu sta la discuti cu tine daca te prinde cu asemenea toba direct iti ia motoru..masoara..apoi amenda :huh: oricum am dato jos nici o sansa sa merg dim cu toba aia...ii just pt romania ;) .am vb astazi la un service cun baiat posesor de k8 avea si el racefit a zis ca a perdut 9 caluti din putere dar a castigat decibeli mult mai multi si atentie la fel :hug: ..si doar ca sa vezi ce ridicoli is astia ma picat la verificare la k1 deoarece imi picurau putin telescoapele si nu aveam nik reflectorizant pe nr...bn ca se pot face si manevre dar lau verificat aia acolo o ora..fuck uk!!!!

 

suzi fara toba=sunet tare

suzi cu toba= sunet si mai tare

 

iam schimbat numele :agree: regina :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da el e.

 

Todea frate ce K8 avea ala la service 600 sau 1000 ? pt ca e ceva diferit la evacuare, de exemplu la 600 catalizatoru e sudat de continuarea la galerie chiar acolo unde e clapeta aia si sensor o2 si poti sa demontezi doar finala iar la miar catalizatoru numai e sudat , se demonteaza din capat de acolo are un colier.

 

Ce racefit avea ala pe K8 ? ca slash nu se fabrica pt K8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da el e.

 

Todea frate ce K8 avea ala la service 600 sau 1000 ? pt ca e ceva diferit la evacuare, de exemplu la 600 catalizatoru e sudat de continuarea la galerie chiar acolo unde e clapeta aia si sensor o2 si poti sa demontezi doar finala iar la miar catalizatoru numai e sudat , se demonteaza din capat de acolo are un colier.

 

Ce racefit avea ala pe K8 ? ca slash nu se fabrica pt K8

 

bro era exact ca a mea slashu era miar se poate face usor un link pipe da nu stiam ca nu se fabrik pt k8 ca aruncam o privire sa vad cum era prinsa

 

todea tata , tu esti asta, care are niste clipuri mai vechi pe youtube? cu sradu ala, care il rupi :laugh:) spin aiud,, sau ceva de genu ?? respekt, si super tari moto care le ai, si leai avut :))

ios ala :crack: prea mult teribilism totusi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bro era exact ca a mea slashu era miar se poate face usor un link pipe da nu stiam ca nu se fabrik pt k8 ca aruncam o privire sa vad cum era prinsa

 

 

ios ala :crack: prea mult teribilism totusi :crack:

 

 

inconstientule :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

akm scuze noo eram putin beat :crack:

 

 

asa ai voie :crack: te iert de data asta dar daca se mai intampla cand vii in tara te caut :crack:

On topic...mi-am gasit capac de monopost :P

post-15835-1235290761_thumb.jpg

Editat de VladSpeed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ai voie :) te iert de data asta dar daca se mai intampla cand vii in tara te caut :D

On topic...mi-am gasit capac de monopost :)

 

se potriveste perfect :)

hiiiiii ce maraie gixxeru io crek rupe lantisoru ala :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se potriveste perfect :D

hiiiiii ce maraie gixxeru io crek rupe lantisoru ala :)

 

 

L-am plimbat azi umpic chiar daca afara termometrul arata 0 grade :) trebuia sa se mai dezmorteasca si "asta mica" :) she`s so gentle doar cand i se pune pata devine agresiva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

inca ne iubim ca la inceput :D maestrul Zoli mai are de aplicat lacul si apoi urmeaza bataia de cap cu ansamblareaDSCF5466.JPG

DSCF5462.JPG

DSCF5465.JPG

Mesaj completat

SDC11261.JPG

 

DE VANZARE ACUM

Mesaj completat

.

Mesaj completat

:cheers:

Editat de todea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
Ce-ti veni mandrule?! Ce vrei sa-ti iei?

 

ceva de circuit..cu suspensii,frane etc. daca mai investesc 2 mi sa-l fac acum de circuit unde ajung?! si ce fac cu investitia bagata in el de pana acuma?!o arunc la gunoi... mi-as lua un s1000rr da sa aiba stema lu suzuki ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...