Sari la conținut

Sa ne radem un pic :)


Postări Recomandate

foarte fain montajul!

 

3.30-un tufis mai des, asa ca un copac! :lol:

 

 

Nu e tufis des ! E CHIAR COPAC ! si l-a tintit pe mijloc!

Eroul e STELI ! Fara Steli iesirile sunt gri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca un filmulet facut de emi la noi la cursa in genul ASA DA/ASA NU..savurati.

ptr cine nu are rabdare si vrea "action" direct min 1,28"

 

 

Super! Am ras bine la amandoua filmarile.

 

@emzy felicitari ca iti faci timp si de montajele astea stiu cat e de lucru la ele!

 

@atillas un numar de telefon pe privat imi poti lasa ? Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut EnduroMan , o poza , un filmuletz ceva , nimic? e curioasa lumea de zona Aradului. i-mi pare rau ca nu am putut venii duminica , sincer dupa tura de sambata am avut o febra musculara de-abia m-am dat jos din pat , plus ca Luca ( mostenitorul) nu mi-a dat pace de dimineatza de la ora 5 , cred c-a v-ati distrat pe la noi , eu sigur am sa v-a vizitez prin februarie sau martie. pana atunci spor la treaba .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa facem o intalnire prieteneasca, mai devreme, acum prin feb martie cel tarziu. ca arde rau... toti vrem sa ne dam.

 

se poate? se ofera cineva sa ajute cu logistica? adica cazare, traseu, nimic special.

 

eu o sa incerc sa fac o prieteneasca pe la campulung, dar acum e prea multa zapada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa facem o intalnire prieteneasca, mai devreme, acum prin feb martie cel tarziu. ca arde rau... toti vrem sa ne dam.

 

se poate? se ofera cineva sa ajute cu logistica? adica cazare, traseu, nimic special.

 

eu o sa incerc sa fac o prieteneasca pe la campulung, dar acum e prea multa zapada.

suna foarte bine acesta idee , avem un singur lucru asupra caruia trebue sa cadem de acord LOCATIA , cred ca pana la arad este cale lunga de mers , loc de dat este si la deva cred , acum cei de la Deva au fost la noi la arad cam si-au format o idee despre zona noastra , nu stiu cum este la deva dar din filmarile lui EnduroMan pare interesant . Ar trebuii sa ne vorbim intre noi eventual sa stim despre cate persoane ar fii vorba si apoi putem vedea ce loactie este mai avantajoasa pt toata lumea .

Pareri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...