Sari la conținut

Un ajutor de la profesionisti!


krokodilu
 Share

Postări Recomandate

..bravo krokodile! ..ai facut ceva frumos! ..la cum arata, ce-ti mai trebe etrier? :laugh:

:cheers: Sa te vad cu ea la prima hoinareala :laugh:

 

Mai trebe si un ventilator pe 12v....dar nu de calculator!Cine are sa sara .....se plateste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai trebe si un ventilator pe 12v....dar nu de calculator!Cine are sa sara .....se plateste!

..am eu unul de skoda, pe doua cai, i-l pastram pt nipra.. Daca-l pui nu mai ai nevoie de motor, merge si fara :laugh: :laugh:

..maine pun foto, ok?

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am vandut furca si nu mi e rusine dk zici de la cine ,eu am cumparat o cu o luna inainte sa o iei tu de la mine ,cred ca furca este de cb 250 ,eu am avut frana dar cum ti am spus la telefon nu ma pricep la genu de furci.dak e vreo problema zi mi si iti inapoiez banii ca nu vreau sa par "tigan" eu vreau sa ne intelegem bine ca si eu am nipru si sigur o sa ne intalnim pe la intruniri .numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..am eu unul de skoda, pe doua cai, i-l pastram pt nipra.. Daca-l pui nu mai ai nevoie de motor, merge si fara :laugh: :cheers:

..maine pun foto, ok?

Nu mai pune foto...ala e prea puternic....imi strica freza si-mi papa bateria!

 

eu am vandut furca si nu mi e rusine dk zici de la cine ,eu am cumparat o cu o luna inainte sa o iei tu de la mine ,cred ca furca este de cb 250 ,eu am avut frana dar cum ti am spus la telefon nu ma pricep la genu de furci.dak e vreo problema zi mi si iti inapoiez banii ca nu vreau sa par "tigan" eu vreau sa ne intelegem bine ca si eu am nipru si sigur o sa ne intalnim pe la intruniri .numai bine

Stai linistit,...eu caut doar pistonasul...nu de bani imi pasa!nu prea pricep de ce spui ca ai avut frina?!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...