Sari la conținut

Ati scos vitezana la plimbare?


SuperMoto
 Share

Postări Recomandate

am iesit si eu azi...aderenta parca nu era in apele ei :crack: si un sofer de jeep care parca a ramas uimit cand m-a vazut...asa de uimit incat a ramas blocat in fata mea...norocul ca nu aveam nimic in stanga si am putut evita...mare grija daca iesiti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am dezvirginato si eu pe anu' asta azi...lux , ce sa zic ...m-a enervat un tigan cu a6(salam la maxim ,cu geamu deschis) era sa ma dea pe jos ,mergea la juma d metru in spatele meu :crack: ...in rest ok...aaa si multa aglomeratie :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti un pik cam nebum daca la 127km/h tu faci poze! :scratch:

 

Se vede ca ai experienta serioasa in ceea ce priveste mersu' pe 2 roti,la 127 kmh pot sa beau o cafea,sa admir peisaju,sa-mi aranjez pantalonii,geaca etc...pe scurt daca taceai...

 

E bine ca te-ai laudat cu noua ta busa :P Vezi sa tii ambele maini pe ghidon tot timpu' ca altfel faci buba...da? :lol:

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti un pik cam nebum daca la 127km/h tu faci poze! :P

 

:P

 

Se vede ca ai experienta serioasa in ceea ce priveste mersu' pe 2 roti,la 127 kmh pot sa beau o cafea,sa admir peisaju,sa-mi aranjez pantalonii,geaca etc...pe scurt daca taceai...

 

E bine ca te-ai laudat cu noua ta busa :P Vezi sa tii ambele maini pe ghidon tot timpu' ca altfel faci buba...da? :D

 

 

:scratch: hai mah nu mai fi rautacios...poate el nu intelege legile fizicii :lol: era un topic in care se explica cum si de ce ramane mobra dreapta in mers...

post-15835-1234128719_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate daca tu la 299 stai cu camera in mana si faci si poze, tu ai 10 sticle de J&B de la mine! :lol:

 

gata pregateste sticlele :scratch: cand se termina vremea asta mizerabila de pe aici ai pozele uauu si acuma ma manca gandu 10 sticle:X poiii iti fac poze si cu mine stand in cap :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fapta e comisa...a mers cu 127km/h si facea poze...voi spuneti ca e nebun si asta incerc si eu sa-i explic :scratch: ...e NEBOOOON, dar e nebun de-al nostru :D . toti motociclistii avem un grad de nebunie asa ca....ASFALT USCAT tuturor si sa nu mai auzim de accidente.

abia astept sa scot si eu bestiutza din garaj si sa ies la plimbari si de ce nu, la o :lol: bere cu voi.

@Vlad...vara asta te fac o cheia o oltenita si un A2 :P :P

Editat de deus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fapta e comisa...a mers cu 127km/h si facea poze...voi spuneti ca e nebun si asta incerc si eu sa-i explic :scratch: ...e NEBOOOON, dar e nebun de-al nostru :D . toti motociclistii avem un grad de nebunie asa ca....ASFALT USCAT tuturor si sa nu mai auzim de accidente.

abia astept sa scot si eu bestiutza din garaj si sa ies la plimbari si de ce nu, la o :lol: bere cu voi.

@Vlad...vara asta te fac o cheia o oltenita si un A2 :P :P

 

dragul meu prieten...prefer sa fac o poza la 130 km/h cand sunt pe un drum cu 2 benzi pe sens si drumul este complet liber decat sa ma aventurez la jaloane printre masinile din Bucuresti...o cheia cu tine fac , dar A2-ul ala nu imi place...daca vrei mare ce-ar fi sa o luam pe drumul vechi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragul meu prieten...prefer sa fac o poza la 130 km/h cand sunt pe un drum cu 2 benzi pe sens si drumul este complet liber decat sa ma aventurez la jaloane printre masinile din Bucuresti...o cheia cu tine fac , dar A2-ul ala nu imi place...daca vrei mare ce-ar fi sa o luam pe drumul vechi

 

 

cu cea mai mare placere mergem pe drumul vechi nu e problema... eu te voi linisti putin, iar tu ma vei "agita" putin...e bine asa...ne vom completa :)

si DA ai perfecta dreptate la faza cu aventuratu printre conserve cu jaloane la viteza mare..oricum eu spusesem ca esti neboooon in sensul bun,desigur :cheers:

 

asfalt uscat tuturor si cat mai multe zile insorite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu cea mai mare placere mergem pe drumul vechi nu e problema... eu te voi linisti putin, iar tu ma vei "agita" putin...e bine asa...ne vom completa :)

si DA ai perfecta dreptate la faza cu aventuratu printre conserve cu jaloane la viteza mare..oricum eu spusesem ca esti neboooon in sensul bun,desigur :cheers:

 

asfalt uscat tuturor si cat mai multe zile insorite.

 

si bani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa precizez ca era si putin viscol iti trimit un pm cu adresa unde sami trimiti gibiu' ;)

Acum pune-i NOS sa vezi ca fuge 400!

 

LE: Naspa sa nu ai turometru!

 

:hug:

 

 

 

 

:burnout: hai mah nu mai fi rautacios...poate el nu intelege legile fizicii :agree: era un topic in care se explica cum si de ce ramane mobra dreapta in mers...

Cauta si da-mi si mie link-ul cu topicul! PLS!! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...