Sari la conținut

PRESIUNE AMORTIZOR SPATE


alexander 313
 Share

Postări Recomandate

Salut Ciprian, am dispozitiv de incarcare, amortizorul este cu butelie de azot (cred), dar din nepricepere am incercat sa mai scot putin azot din el pt ca mi s-a parut prea tare si atunci s-a produs incidentul(ventilul s-a blocat, iar acum amortizorul este gol golut:)). Ma poti ajuta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Ciprian, am dispozitiv de incarcare, amortizorul este cu butelie de azot (cred), dar din nepricepere am incercat sa mai scot putin azot din el pt ca mi s-a parut prea tare si atunci s-a produs incidentul(ventilul s-a blocat, iar acum amortizorul este gol golut:)). Ma poti ajuta?

salut. nu amortizorul, tu daca ai butelie de azot? oricum, da te pot ajuta sapt viitoare. 0722 293206. esti din bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am rezolvat problema la o vulcanizare din Pitesti care avea azot si am bagat 6 atmosfere in el (probabil ca trebuia mai mult dar atat s-a putut). Eu sunt din C-lung Muscel si ar fi fost cam complicat sa vin pana in Bucuresti doar pt amortizor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Salut, am rezolvat problema la o vulcanizare din Pitesti care avea azot si am bagat 6 atmosfere in el (probabil ca trebuia mai mult dar atat s-a putut). Eu sunt din C-lung Muscel si ar fi fost cam complicat sa vin pana in Bucuresti doar pt amortizor

trebuia 9 atm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
9 atmosfere este standard sau depinde de fiecare model? (eu am o husqvarna te 450 2003 si am aceeasi problema?)

la husqvarna te 450 daca are amortizor spate sachs tre 10 atm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...