Sari la conținut

Am Revenit La Prima Dragoste...


robog
 Share

Postări Recomandate

Urari: toate cele, numai sa ne lasi si pe noi, muritorii sa punem copita pe el (in limita civilizatiei, evident), ca m-am saturat de de-astia care nu te lasa sa te apropii mai mult de jumate de metru de bijuterii d-astea.

Abia astept o poza "fratioru de 800 cu unchiu de 2000".

cu placere!

eu m-am "nascut" pe motoreta carpati (aveam vre-o 12 ani :D) nu pe harley!

cei de care imi povestesti tu nu merita bagati in seama.S-au trezit intr-o buna zi ca e "trendy" sa ai motocicleta dar stai linistit ca n-au nici o treaba cu motoarele sau cu viata de biker.

All you have to do is ask!!!

:haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....am subliniat chestia cu "all you have..." pt ca eu m-am saturat de oameni care pun mana pe motorul meu( sau mai rau,se urca pe el),fara sa intrebe......

si ma supara si mai tare, daca aceia sunt bikeri....eu unul nu as face asa ceva ,fara sa intreb inainte.....

 

scuze pt offtopic...

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara am achitat noul meu motor Kawa VN 2000,l-am cumparat din state de pe ebay.Daca totul decurge conform planului ,de craciun al am in curte.Dupa un an de mers pe motoare de viteza ,am ajuns la concluzia ca totusi pentru mine chopperul ramane nr 1. iarna viitoare il tai bucati :haha: :D :lol: :kiss:

Abia astept sa-i aud "glasciorul" mai ales ca am observat ca are tobe goale :kiss:

Uite si o poza cu "pisicuta"

salut sunt zaha

sa ai noroc de motor ca e tare fain , am mers si eu cu unul in germania vreo 200 de km si se comporta superb la drum lung doar ca in oras este cam greu de manevrat in comparatie cu al meu care este de 800 vulcan .Poate ne vedem la Cluj la prima intalnire moto.

noroc la motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...