Sari la conținut

Proiecte De Custom


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

sal baieti! toti se lauda cu ce au facut, dar nici unul nu arata concret ce a facut, ma refer la planuri, cote, poze si multe altele, pt ca cei ca mine (incepatori) sa poata sa se inspire. am si eu idei, nu e vorba de copiat, e vorba doar de inspirat de la cei mai vechi in bransa. asa ca v-as fi foarte recunoscator daca m-ati sfatui cu ceva ca sa creez si eu un custom.

 

 

drum uscat baieti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te salut stoeanp

 

pai sunt multi ce nu fac planuri inainte sau scite inainte sa faca un chopper,spre exemplu eu am ¡facut simsonul dupa cum mia venit imaginatia pe gustul meu,dar in schimb am multe poze pe site cu simsonul si alte proiecte,schitele ce leam facut pt piesele facute la strungar nu le mai am ,le aveam prin 98 cind incepusem sa duc schitele la strungar sami faca piesele......

 

dai clic pe banerul din semnatura mea si vei vedea multe poze inauntru, la projects vei vedea trei proiecte,din care doua leam terminat anul trecut si unul e in curs de lucrare acum...cel cu numele de yamaha FJ 1200 chopper......

arunca o privire prin siteul meu si ai destule idei pe acolo......

aaaa si daca intri la grupul chopperistilor, daca cauti gasesti planuri puse de mine de la furca springer, planuri pt masa de facut cadruri si multe altele,totul este sa cauti prin forum si vei gasii multe chestii interesante `postate de mine........

 

cu respecte

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...