Sari la conținut

Malaguti Madison K-400


Vizitator DARK-RIDER-82
 Share

Postări Recomandate

Vizitator DARK-RIDER-82

salutare! sunt curios cam ce poate un malaguti madison k-400! care aveti asha ceva prin "batatura"? as vrea sa-l studiez , sa-l incalec, si poate dak vrea proprietarul sa ma plimbe o tura (oricare tura:):ok::) ) din princpiu nu conduc motorul altuia decat dak vreau sa-l cumpar NEAPARAT :D sau am bani sa-l platesc dak il fac praf intr-o curba:) am vazut cazuri , de-alea serioase cu motoare de viteza si m-am racorit...DECI:dak exista vreun binevoitor sa-mi satisfaca curiozitatea , e OK , dak nu asta e, :) inca un topic degeaba!:)

 

BAFTA! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut!

Hai sa te lamuresc cu ce am observat eu la Madison: saua prea inalta (e adevarat ca si eu am doar 1,62 ... : :ok: ), bordul e mult prea jos si aproape (trebuie sa misti capul cam mult k sa-l vezi),de pretz numai zic nimic...In rest...Frumos foc!M-am urcat pe el la magazin,la Motor Unu,asa ca nu stiu ce "prestatii" are...

In schimb,am mers pasager pe Aprilia Atlantic de 500 cc,drum dus-intors Bucuresti-Brasov.La asta pot sa-ti spun destule...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...