Sari la conținut

CHOPPER ACADEMY - OPEN SEASON PARTY


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 94
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sal'tare, da-ti detalii despre petrecere...ora de incepere...se vine cu ceva (purcei de lapt sau altele :D ), palinca cine o aduce?

sunt nou in ale motoarelor dar destul de tabacit in ale petrecerilor asa ca nu voi lipsi

Ziua, ora si locatia le gasesti pe afisul de la inceputul topicului. Ce nu o sa gasesti pe afis sunt cele 300 de beri MOCA acei 100 de litri de vin tot MOCA, cei 10 litri de palinca care cum se putea altfel decat tot MOCA........ si cum spune un batrat si intelept academician "Mancarea-i fudulie bautura-i temelie", ne-am gandit ca nu o sa va intereseze prea mult ce mancatii. Asa ca mancarea va fi surpriza. Dar daca vrei tu sa ne aduci un purcel sau mai multi te primim cu bratele deschise......si pe ei la fel :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ,abia astept sa paranghelim...si cand ma gandesc la cata lume o sa vina....si cand ma gandesc ca am datorii de o bere la foarte multi din cei ce-or sa vina :rock: :crack: :D :D noroc ca m-am cam lasat de sporturi dastea,k trebuia sa ciocnesc cu toti si sa golesc paharu,si nu rezistam la mai mult de 2,3(STICLE)..hai norok si va asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate se mai gasesc si cativa care au la tine datorii de bere :D dar nu te las pana nu cadem amandoi sub masa :D ca sa simtim ca e o petrecere de inceput de sezon :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avem unde sa ne lasam...linistiti...motoarele peste noapte?

 

Da, linistiti pe timpul petrecerii le lasati afara si la fel de linistiti le bagati in curte la Apasu dupa petrecere, se inchide poarta cu un lacat mare si o sa doarma vreo 10 academicieni si alte cluburi moto inauntru la Apasu.....deci nu cred ca intra nimeni acolo decat daca vrea sa se sinucida....cu multiple lovituri de cutit in spate.....vreo 58...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua de azi sa zicem ca e dusa, mai sunt exact 4 zile pana la beuta aia serioasa ce are loc la Apasu sambata asta 11.04.2009

 

deci o tinem pe vegetale, chestii din astea de formare scut :unsure: adica un ficat up and running gata sa duca cat mai mult :blink: :blink:

 

asfalta uscat.......si imagine clara dupa cateva beri sau focalizare perfecta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua de azi sa zicem ca e dusa, mai sunt exact 4 zile pana la beuta aia serioasa ce are loc la Apasu sambata asta 11.04.2009

 

deci o tinem pe vegetale, chestii din astea de formare scut :unsure: adica un ficat up and running gata sa duca cat mai mult :blink: :blink:

 

asfalta uscat.......si imagine clara dupa cateva beri sau focalizare perfecta :lol:

 

Te-ai ticnit?Tine-o tu pe vegetale.Eu am nevoie de o dieta echilibrata ca stiu ca mi-ai pus gand rau!:D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

consultam azi programul de la serviciu pentru urmatoarele zile,cand...stupoare!

11 aprilie schimbul 3! :blink:

pac luat cerere de concediu pac completata pac depusa pac acceptata! :lol:

let's paaarty :blink:

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

consultam azi programul de la serviciu pentru urmatoarele zile,cand...stupoare!

11 aprilie schimbul 3! :lol:

pac luat cerere de concediu pac completata pac depusa pac acceptata! :D

let's paaarty :blink:

:unsure:

 

Vezi ca a mai arso unu cu pac pac si este pe la gratii acum :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lope ai grija ce le dai oamenilor sa manance :unsure: sa nu pui si bataia pe meniu ca io atunci mananc acasa o ciorba :blink: ... hai ca mi-e sete abia astept :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lope ai grija ce le dai oamenilor sa manance :laugh: sa nu pui si bataia pe meniu ca io atunci mananc acasa o ciorba ;) ... hai ca mi-e sete abia astept :D

 

Hai frate ce spui de astea vrei sa nu mai vina lumea.... sa vedem daca au bani sa plateasca la iesire :rolleyes: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da le-ai zis ca trebuie sa indeplineaca neaparat o conditzie esentiala daca vin ? :rolleyes: ... adica doua ... sa se imbete si sa se simta bine neaparat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

consultam azi programul de la serviciu pentru urmatoarele zile,cand...stupoare!

11 aprilie schimbul 3! ;)

pac luat cerere de concediu pac completata pac depusa pac acceptata! ;)

let's paaarty

 

 

Si daca nu era acceptata, pac medical :laugh: daca nu se lasa cu bum...

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey tata noi abia asteptam sa va vedem , dar cum am zis tragem la Unirea de Calarasi la un gratar de maine asa.So care sunteti in zona si vreti sunteti bine-veniti.Unirea de Calarasi e la vreo 20 de km de CL si la vreo 120 de Cta.Probabil ca vom merge pe drumul de Ostrov sa trecem Dunarea cu bacul ;) si a doua zi via capitala...

Vai Doamne ce iures o sa iasa. :laugh: :rolleyes:

 

V-am pupat , ma car la muzeu ca iar m-au aruncat astia in arhive. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai e putin si incepe :laugh: ;) :rolleyes: ;) si parca prevad ca o sa fiu pe post de gratargiu sa ma afum bine, dar o sa am ajutor pe profesoru bibanu care nu ma lasa la greu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lordule cineva trebuie sa o faca si pe asta, este pentru o cauza nobila ..... sa mai putem sa bem ca pe stomacul gol nu merge ;)

Hai ca nu mai este mult. :rolleyes:

Asa e nu merge pe stomacul gol dar mancarea e fudulie, bautura e temelie :laugh: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e nu merge pe stomacul gol dar mancarea e fudulie, bautura e temelie :rolleyes: :laugh:

 

 

Bine,fie ....vin si eu ;)

 

Sper sa nu ma trageti in piept cu fetele alea........... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...