Sari la conținut

Invitatie la plimbare


dexlink
 Share

Postări Recomandate

Care are chef de un drum "mai lung" pe 19/04/2009...adica in duminica Pastelui?

 

Vreau sa merg acasa, la IASI.....si poate se mai combina cineva de o calatorie.....as prefera cineva care are rabdare sa mearga in "limitele legale de viteza"(dat fiind ca am un Honda Shadow VT600C) :kiss: si sa fie din Bucuresti sau de oriunde de pe drumul Bucuresti -IASI...

 

Ofer cazare, masa si beutura :kiss: ...si poate si femei(dar fara sa promit) :scratch: - pot sa cazez si sa hranesc pana la 3-4 motoristi...si calatoria se limiteaza la 1-2 maxim 3 zile...

 

Chestia suna cam asa...eu pe 19/04/09 ajung din Madrid, in aeroport la Otopeni, la ora 7...probabil pana pe la 9:00 sunt pregatit de drum...

 

 

Astept amatori de calatorie :friends:

 

 

Prefer ca cel/cei interesat/i sa-mi trimita PM.

Editat de dexlink
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi sunt un parvenit in ale motoarelor,e cea mai tare invitatie la o plimbare.deja ma vad ca in wild hogs :scratch: (de vazut filmul).multumesc pentru invitatie,alta data cu cea mai mare placere.(trebuie sa fi nebun sa refuzi o asemenea oferta).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi sunt un parvenit in ale motoarelor,e cea mai tare invitatie la o plimbare.deja ma vad ca in wild hogs :kiss: (de vazut filmul).multumesc pentru invitatie,alta data cu cea mai mare placere.(trebuie sa fi nebun sa refuzi o asemenea oferta).

 

 

:friends:

 

Merci...merci...

 

 

Te invit oricand alta data vrei....intr-un week-end ceva...putem merge...doar ca acum vreau sa ajung pe-acasa ca n-am mai fost de la Craciun....si daca tot imi iau putin concediu cu o sapt inainte...am zis sa-l prelungesc....

 

 

PS: Am vazut filmul...bestial :kiss: ...promit ca o sa fie ca in film :scratch:

Editat de dexlink
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care are chef de un drum "mai lung" pe 19/04/2009...adica in duminica Pastelui?

 

Vreau sa merg acasa, la IASI.....si poate se mai combina cineva de o calatorie.....as prefera cineva care are rabdare sa mearga in "limitele legale de viteza"(dat fiind ca am un Honda Shadow VT600C) :kiss: si sa fie din Bucuresti sau de oriunde de pe drumul Bucuresti -IASI...

 

Ofer cazare, masa si beutura :kiss: ...si poate si femei(dar fara sa promit) :scratch: - pot sa cazez si sa hranesc pana la 3-4 motoristi...si calatoria se limiteaza la 1-2 maxim 3 zile...

 

Chestia suna cam asa...eu pe 19/04/09 ajung din Madrid, in aeroport la Otopeni, la ora 7...probabil pana pe la 9:00 sunt pregatit de drum...

 

 

Astept amatori de calatorie :friends:

 

 

Prefer ca cel/cei interesat/i sa-mi trimita PM.

 

Salut,nu suna rau ce spui tu aici...dar nu-i cam ciudat sa pleci chiar duminica?adica este un pic de vacanta cu aceasta ocazie si se merita sa pleci cat mai din timp...adica de vineri.Eu merg in directia aceea pana la bacau si apoi tg ocna si ghimes faget.Daca te hotarasti sa mergi mai devreme te insotesc o parte din drum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,nu suna rau ce spui tu aici...dar nu-i cam ciudat sa pleci chiar duminica?adica este un pic de vacanta cu aceasta ocazie si se merita sa pleci cat mai din timp...adica de vineri.Eu merg in directia aceea pana la bacau si apoi tg ocna si ghimes faget.Daca te hotarasti sa mergi mai devreme te insotesc o parte din drum :friends:

 

 

Ar fi un vis frumos....dar problema e ca sunt plecat in concediu in Madrid....si ma intorc fix duminica dimineata la 7:00 :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...