Sari la conținut

duminica care mergeti


pompiliu
 Share

Postări Recomandate

salutare care sinteti amatori duminica sa mergem pe urmatorul traseu bucuresti ,tirgu jiu defileul jului,si retur dus pe un traseu intors pe altul miam batut capul si nu gasesc altceva aproximativ 600 km pentru un asa traseu trebuie plecat dimineata la 8 fix rotile sa sa senvarta astept amatori mergem decent 100-120 dar constant respectam limitele in localitati in mare ne bucuram de plimbare poate la uni li se pare mult nui obligatoru cine vrea merge va doresc un wk placut si numai bine Pompi :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare care sinteti amatori duminica sa mergem pe urmatorul traseu bucuresti ,tirgu jiu defileul jului,si retur dus pe un traseu intors pe altul miam batut capul si nu gasesc altceva aproximativ 600 km pentru un asa traseu trebuie plecat dimineata la 8 fix rotile sa sa senvarta astept amatori mergem decent 100-120 dar constant respectam limitele in localitati in mare ne bucuram de plimbare poate la uni li se pare mult nui obligatoru cine vrea merge va doresc un wk placut si numai bine Pompi :unsure:

 

Daca tot am tradus pentru mine postez aici ca sa nu-si strice si altii ochii:

 

Salutare ! Care sinteti amatori duminica sa mergem pe urmatorul traseu ? Bucuresti - Tirgu Jiu - defileul jului si retur. Dus pe un traseu intors pe altul. Mi-am batut capul si nu gasesc altceva aproximativ 600 km. Pentru un asa traseu trebuie plecat dimineata la 8 fix, rotile sa sa se invarta ... Astept amatori, mergem decent - 100-120 dar constant, respectam limitele in localitati. In mare ne bucuram de plimbare. Poate unora li se pare mult, nu-i obligatoru, cine vrea merge .. Va doresc un weekend placut si numai bine. Pompi :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot am tradus pentru mine postez aici ca sa nu-si strice si altii ochii:

 

Salutare ! Care sinteti amatori duminica sa mergem pe urmatorul traseu ? Bucuresti - Tirgu Jiu - defileul jului si retur. Dus pe un traseu intors pe altul. Mi-am batut capul si nu gasesc altceva aproximativ 600 km. Pentru un asa traseu trebuie plecat dimineata la 8 fix, rotile sa sa se invarta ... Astept amatori, mergem decent - 100-120 dar constant, respectam limitele in localitati. In mare ne bucuram de plimbare. Poate unora li se pare mult, nu-i obligatoru, cine vrea merge .. Va doresc un weekend placut si numai bine. Pompi :unsure:

 

 

salutare multumesc frumos pentru traducere promit ca fac cinste Pompiliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu plec de maine dimineata, ma gandeam sa ma opresc la Salistea Sibiu dar nu sunt sigur daca raman peste noapte sau ma intorc, depinde, deocamdata fiind pe cont propriu nu prea imi fac planuri legate de un traseu sau altul, stiu doar ca la 8 dimineata voi iesi din Bucuresti, obligatoriu catre munte, mai vad si ce variante apar pe forum si ma hotarasc pana la miezul noptii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e duminica si plecam la 08.00 si ne intoarcem pe la 19-20.00, poate merg si eu.

 

salutare vom fii sigur la 19 la buc avand avantaj 200km autostrada intalnirea sa fie 7-45 la benzinaria de langa mecdonald militari salutare

post-20188-1238787494_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare vom fii sigur la 19 la buc avand avantaj 200km autostrada intalnirea sa fie 7-45 la benzinaria de langa mecdonald militari salutare

 

ok, ne mai auzim maine dar in principiu ramane la 07.45 la petrom langa mc donalds militari

o seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare care sinteti amatori duminica sa mergem pe urmatorul traseu bucuresti ,tirgu jiu defileul jului,si retur dus pe un traseu intors pe altul miam batut capul si nu gasesc altceva aproximativ 600 km pentru un asa traseu trebuie plecat dimineata la 8 fix rotile sa sa senvarta astept amatori mergem decent 100-120 dar constant respectam limitele in localitati in mare ne bucuram de plimbare poate la uni li se pare mult nui obligatoru cine vrea merge va doresc un wk placut si numai bine Pompi :unsure:

 

 

buna seara va rog frumos ajutatima sa micsorez pozele Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare vitejilor unde santeti e un traseu de vis Vlade ma lasi singur indrazniti ca nu o sa va para rau va fii o duminica de vis va astept Pompi

 

 

dupa cum am spus si in postul de vineri seara, am facut de unul singur sambata traseul Bucuresti, Cheia, Sighisoara, Sibiu, Salistea si duminica Salistea, Defileul Oltului, Ramnicu Valcea, Bucuresti si ca fapt divers azi dimineata (probabil in jur de 9 dim) ne-am intersectat pe serpentine aproape de Ramnicu Valcea voi erati cu 2 motoare si purtati vesta reflectorizanta, prima data am avut impresia ca sunteti politisti (mai ales Pompi care era primul) eu eram cu un motor galben si echipament gri cu galben, de salutat nu cred ca v-am salutat pentru ca eram prea concentrat pe drum (ma grabeam sa ajung in Bucuresti plus ca eram in niste curbe) - una peste alta mersul de unul singur are avantajul de a fi mult mai eficient in dozarea timpului dar teribil de neplacut cand te opresti sa mananci sau sa bei ceva

 

iar referitor la citatul de mai sus eu consider ca aceste destinatii frumoase trebuie si savurate asa ca sunt si voi ramane adeptul unei plimbari de cel putin doua zile si cu o medie de 500-600 km pe zi

 

numa bine si drumuri frumoase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum am spus si in postul de vineri seara, am facut de unul singur sambata traseul Bucuresti, Cheia, Sighisoara, Sibiu, Salistea si duminica Salistea, Defileul Oltului, Ramnicu Valcea, Bucuresti si ca fapt divers azi dimineata (probabil in jur de 9 dim) ne-am intersectat pe serpentine aproape de Ramnicu Valcea voi erati cu 2 motoare si purtati vesta reflectorizanta, prima data am avut impresia ca sunteti politisti (mai ales Pompi care era primul) eu eram cu un motor galben si echipament gri cu galben, de salutat nu cred ca v-am salutat pentru ca eram prea concentrat pe drum (ma grabeam sa ajung in Bucuresti plus ca eram in niste curbe) - una peste alta mersul de unul singur are avantajul de a fi mult mai eficient in dozarea timpului dar teribil de neplacut cand te opresti sa mananci sau sa bei ceva

 

iar referitor la citatul de mai sus eu consider ca aceste destinatii frumoase trebuie si savurate asa ca sunt si voi ramane adeptul unei plimbari de cel putin doua zile si cu o medie de 500-600 km pe zi

 

numa bine si drumuri frumoase

 

salutare adevarat noi eram a fost o duminica de vis la 4,30 eram acasa nu am mai ajuns in defileu ci am ajuns la ranca un piesaj de vis pana la petrosani mai erau 50 km in statiune nu am putut ajunge drum doar pentru tancuri pacat de tara asta frumoasa in austria pana in cel mai indepartat catun au drumuri stau marturie pozele celor ceau fost multumesc colegului de drum pentru insotire am si cateva poze dar nu le pot micsora sa le pun pe forum te salut a mai ramas o saptamana si -o iau copacel catre malmedi belgia inca nu am gasit un temerar sa mergem impreuna Weekend 17th.-19th.april 2009: 51st. Tesch-Travel-Treffen = 51st Motorcycle-Meeting for World-Travellers va salut si-o saptamana buna tuturor Pompi :unsure:

post-20188-1238990754_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...