Sari la conținut

Accident Strada Petre Ispirescu


marcone
 Share

Postări Recomandate

Am trecut pe langa o motocicleta neagra, culcata pe mijlocul strazii Petre Ispirescu azi in jurul orei 12.30PM.

Nu am recunoscut marca, in orice caz era un motor de viteza, si nici numarul motocicleta fiind culcata oarecum perpendicular pe drum cu partea din fata orientata spre sensul meu de mers.

Motociclistul nu mai era la fata locului, nu parea ca s-ar fi lasat cu urmari foarte grave, motocicleta din cate am apucat sa vad avea fata botita, farul spart. Se poate sa fi intrat in spatele vehicului din fata sa.

Am intrebat daca pot ajuta cu ceva, mi s-a raspuns negativ asa ca n-am mai zabovit.

Sper ca motociclistul e ok.

Editat de marcone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat,stau pe petre ispirescu si in jurul lui 12 am strabatut toata soseau dinspre rahovei spre anteaeriana ,impreuna cu un prieten si nu am vazut sau auzit nimic ,probabil s-a intamplat dupa ce am plecat eu!

Unde anume s-a intamplat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate si io tot pe petre ispirescu stau si nu am auzit de nici un accident ... atcva mai stie cineva ? eu am auzit de unu pe sebastian care cica s-ar fi lasat cu chestii grave.. detalii mai multe stitzi ?

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...