Sari la conținut

Caut 2 Biele Voschod 3m


stoian_florin26
 Share

Postări Recomandate

salutare :welcome: caut 2 biele pt. voschod 3m cu bolturi si cu rulmentii cu bile cilindrice.motorul nu e al meu e al unui unchi. La vara vreau sa fac si eu scoala pt. A(si :moto:.Cu motocicleta am circulat doar ca pasager dar mi-a placut si vreau si eu motor.deocamdata ma documentez cu tot ce pot(am vazut pozele de la accidente :ok: dar inca nu m-am speriat foarte tare,cred ca am facut foarte bine ca m-am uitat ca in acest fel stiu ce ma asteapta daca nu imi iau masuri de precautie)ce spuneti mi s-ar potrvi un Voschod?Am 1,65 inaltime si 65 de kg.Astept raspunsuri pt. biele.(si nu numai)Va multumesc anticipat. :) p.s.as vrea si niste preturi daca se poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voshod-ul e o alegere excelenta pentru un incepator. foarte fiabila, nu ai reglaje de facut, etc. este si destul de joasa, ca sa stai cu talpile jos.

 

pentru biela,bolt, colivie intreaba la gaspar vasile, trebuie sa aibe si nu cred ca sunt f. scumpe. asta daca nu aveti in bacau piata "de rusi".

 

am totusi o intrebare: de ce iti trebuie 2 biele ? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voshod-ul e o alegere excelenta pentru un incepator. foarte fiabila, nu ai reglaje de facut, etc. este si destul de joasa, ca sa stai cu talpile jos.

 

pentru biela,bolt, colivie intreaba la gaspar vasile, trebuie sa aibe si nu cred ca sunt f. scumpe. asta daca nu aveti in bacau piata "de rusi".

 

am totusi o intrebare: de ce iti trebuie 2 biele ? :ok:

are vreo 3 motoare si vrea sa aiba doua functionale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...