Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

sunt la info dar cand ajung acasa il blochez , daca mai sunt si vor si altii sa le blochez id-urile sa-mi spuna , sa vada ca nu glumesc , doar lasa-ti id-urile :D

Ieri seara m-am dus sa dorm imd dupa ce am postat dar azi ma ocup :o

deci... unu la mana... stim si noi ca sunt 934132 de programe de heckuit id-ul de yahoo... msn... gmail etc. dar nu sa le blochezi definitiv...... si doi la mana.... te provoc sa imi blochezi id-ul ca vad ca esti dur... poate ramai si tu blocat in zimand si nu mai pui piciorul in oras.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sunt la info dar cand ajung acasa il blochez , daca mai sunt si vor si altii sa le blochez id-urile sa-mi spuna , sa vada ca nu glumesc , doar lasa-ti id-urile :D

Ieri seara m-am dus sa dorm imd dupa ce am postat dar azi ma ocup :D

poate nu stiati dar maradeanu o spart serverele NASA. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci... unu la mana... stim si noi ca sunt 934132 de programe de heckuit id-ul de yahoo... msn... gmail etc. dar nu sa le blochezi definitiv...... si doi la mana.... te provoc sa imi blochezi id-ul ca vad ca esti dur... poate ramai si tu blocat in zimand si nu mai pui piciorul in oras.

[/quot

Nu musca... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci... unu la mana... stim si noi ca sunt 934132 de programe de heckuit id-ul de yahoo... msn... gmail etc. dar nu sa le blochezi definitiv...... si doi la mana.... te provoc sa imi blochezi id-ul ca vad ca esti dur... poate ramai si tu blocat in zimand si nu mai pui piciorul in oras.

marele smecher ... daca te lauzi atat , macar fa ceva . De vorbit i-am auzit de multi , dar cand e vorba de facut toti baga scuze

Scuze ca te iau asa tare dar ma enervati ca toti va dati mari informaticieni dar cand e de intrat in chestiile delicate ale calculatorului toti va blocati ... si nu spun de instalat un program sau un windows ... acolo doar folosesti ce s-au chinuit mult si bine sa faca altii . Hai pune tu un program in C++ , si daca faci un calcul scurt matematic sunt multumit , astept :o

Salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru tine fac o exceptie ... te las daca vrei in pascal :o (dar "provocarea" e pentru el)

Dar swartelf la varsta parca scrie "19 years old" , si c++ e limbajul de programare care se foloseste de peste 30 de ani deci nu are scuze :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marele smecher ... daca te lauzi atat , macar fa ceva . De vorbit i-am auzit de multi , dar cand e vorba de facut toti baga scuze

Scuze ca te iau asa tare dar ma enervati ca toti va dati mari informaticieni dar cand e de intrat in chestiile delicate ale calculatorului toti va blocati ... si nu spun de instalat un program sau un windows ... acolo doar folosesti ce s-au chinuit mult si bine sa faca altii . Hai pune tu un program in C++ , si daca faci un calcul scurt matematic sunt multumit , astept :o

Salut

Măi copile!

Ar fi cazul să-ți vezi de Âşcoala ta

Nu învăța pe alții informatică, crede-mă nu e cazul, mai ales că aici era vorba despre hacking

Simplul fapt că te pricepi să faci în C++ sau Pascal un progrămel care să facă 2+2=5 nu mă impresionează, găseÂşti cod sursă pe net până te saturi

Ca să nu mai vorbesc de ETICA informaticianului din tine care se laudă că hackuieÂşte ID-ul oricui

Dacă ASTA ai învățat la orele de informatică, ar fi cazul să schimbi Âşcoala, nu vei ajunge prea departe

 

ÂŞi e de-a dreptul interesantă coincidența dintre ceea ce ai scris Âşi faptul că Micutu_moto s-a plâns de un atac informatic

Te joci cu focul? Ai grijă să nu te arzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia sa va vad ,am facut si eu un topic asemanator cu cel al timisoreniilor Aici sper sa nu faceti si acolo mesaje discutii. astept poze de la voi :o

Mesaj completat

marele smecher ... daca te lauzi atat , macar fa ceva . De vorbit i-am auzit de multi , dar cand e vorba de facut toti baga scuze

Scuze ca te iau asa tare dar ma enervati ca toti va dati mari informaticieni dar cand e de intrat in chestiile delicate ale calculatorului toti va blocati ... si nu spun de instalat un program sau un windows ... acolo doar folosesti ce s-au chinuit mult si bine sa faca altii . Hai pune tu un program in C++ , si daca faci un calcul scurt matematic sunt multumit , astept :D

Salut

ba in primu rand tu nu ai stiut cat face 2+2 :2 asa ca mai taci in p..m ca deja ma enervezi . nu so dat nimeni mare informatician. Auzi daca esti asa tare in gura fa pe dextop sau oriunde vrei tu un folder cu numele CON cand faci sa ma anunti si pe mine :D oricum nu poti sa faci :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marele smecher ... daca te lauzi atat , macar fa ceva . De vorbit i-am auzit de multi , dar cand e vorba de facut toti baga scuze

Scuze ca te iau asa tare dar ma enervati ca toti va dati mari informaticieni dar cand e de intrat in chestiile delicate ale calculatorului toti va blocati ... si nu spun de instalat un program sau un windows ... acolo doar folosesti ce s-au chinuit mult si bine sa faca altii . Hai pune tu un program in C++ , si daca faci un calcul scurt matematic sunt multumit , astept :o

Salut

baiatu' in primu rand cauta in dex ce inseamna lauda si arata-mi unde am facut asa ceva, nu te mai lauda tu ca esti mare invatacel la scoala ca rahatul de c++ l-am tot facut si eu in primii ani de liceu, numa "cin" si "cout" am visat, nu-mi spune tu ca esti mare programator in java ca si tu te folosesti de ce au creeat altii. bun.. gata cu informatica... acuma vorbind de atitudinea ta, ai grija ca aici te pui cu mai multi, sunt curios daca mai vorbesti asa si cand ne revedem, hai.. o provocare pentru tine :D eu nu am raspuns la a ta deci arata ca esti mai tare ca mine si raspunde tu la a mea.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba in primu rand tu nu ai stiut cat face 2+2 :2 asa ca mai taci in p..m ca deja ma enervezi . nu so dat nimeni mare informatician. Auzi daca esti asa tare in gura fa pe dextop sau oriunde vrei tu un folder cu numele CON cand faci sa ma anunti si pe mine :o oricum nu poti sa faci :D

de ce nu intelegi ca nu mi-am dat interesul sa fac tampenia aia de "2+2:2" ?

Mesaj completat

ÂŞi e de-a dreptul interesantă coincidența dintre ceea ce ai scris Âşi faptul că Micutu_moto s-a plâns de un atac informatic

Te joci cu focul? Ai grijă să nu te arzi

omule , la parole nu m-am bagat sa le fur niciodata . Si daca as face chestia asta , nu as face-o cu scopul cu care a facut-o cel care i-a furat id-ul lui Peti . Si pe langa asta , in caz ca nu ati observat eu nu folosesc "bai" sau "mai" sau alte cuvinte asemanatoare , eu folosesc "ma(h)" sau "ba(h)" , dar de obicei daca folosesc vreuna din ele este "ma".

Si daca as fi vrut sa ma razbun pe cineva ar fi fost cu totul altcineva , ca de exemplu Makaveli , sau altcineva care m-a injurat .

De blocat contul l-am blocat inainte doar la vreo 2 persoane , si va spun ca pe langa acele doua persoane voi sunteti ingerasi :D .

Si daca tot e de problema lui "micutu moto" , eu il rog direct sa posteze un motiv pentru care sa-i fraudez contul , sa imi bat joc de imaginea lui injurandu-i pe altii si sa blochez contul.

 

Numai bine tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu intelegi ca nu mi-am dat interesul sa fac tampenia aia de "2+2:2" ?

Mesaj completat

 

omule , la parole nu m-am bagat sa le fur niciodata . Si daca as face chestia asta , nu as face-o cu scopul cu care a facut-o cel care i-a furat id-ul lui Peti . Si pe langa asta , in caz ca nu ati observat eu nu folosesc "bai" sau "mai" sau alte cuvinte asemanatoare , eu folosesc "ma(h)" sau "ba(h)" , dar de obicei daca folosesc vreuna din ele este "ma".

 

Numai bine tuturor

Poate vrei sa zici "domnule" sau " dumneavoastra" nu "omule" si nu "mah" ca nu sunteti de aceeasi varsta sau nici macar nu-l cunosti personal, asta e .. in c++ ai o gramada de coduri dar codul bunelor maniere nu.. pe urma te mai miri ca se leaga lumea de tine cand nu te sti comporta.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omule , la parole nu m-am bagat sa le fur niciodata . Si daca as face chestia asta , nu as face-o cu scopul cu care a facut-o cel care i-a furat id-ul lui Peti . Si pe langa asta , in caz ca nu ati observat eu nu folosesc "bai" sau "mai" sau alte cuvinte asemanatoare , eu folosesc "ma(h)" sau "ba(h)" , dar de obicei daca folosesc vreuna din ele este "ma".

Si daca as fi vrut sa ma razbun pe cineva ar fi fost cu totul altcineva , ca de exemplu Makaveli , sau altcineva care m-a injurat .

De blocat contul l-am blocat inainte doar la vreo 2 persoane , si va spun ca pe langa acele doua persoane voi sunteti ingerasi :D .

Si daca tot e de problema lui "micutu moto" , eu il rog direct sa posteze un motiv pentru care sa-i fraudez contul , sa imi bat joc de imaginea lui injurandu-i pe altii si sa blochez contul.

na hai blocheaza-mi mie contu ca vad ca tot te dai aici betmen , mai baiete chestiile care le spui tu acuma le-am mirosit si eu la varsta ta ,cacaturi dinastea cu blocatu de id si schimbat de parole, 1 la mana nu poti sa imi blochezi contul decat asa, bagi id meu si incerci sa te loghezi, dupa un anumit timp de reincercari de logare yahoo blocheaza pt cateva ore contul si nu mai poate fi accesat de nimeni iar dupaia isi revine la normal, atata te dai de destept incat te caci pe tine de destept ce esti :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu credeam ca voi ajunge sa folosesc optiunea "Manage your ignored users"

Dar uite ca am facut-o, si sunt mult mai relaxat din moment ce nu mai vad ce scrie hackerul nostru

eu am folosit butonul report :o maradeanule draga de ce nu postezi tu pe sectiunea scuteristi? acolo is toti desteptii ca tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt la info dar cand ajung acasa il blochez , daca mai sunt si vor si altii sa le blochez id-urile sa-mi spuna , sa vada ca nu glumesc , doar lasa-ti id-urile

Ieri seara m-am dus sa dorm imd dupa ce am postat dar azi ma ocup

 

 

 

:o :D :D prostia relateaza OMULE!!!!!!! daca tot te dai mare informatician raspunde-mi la o intrebare

 

care ii cel mai bun windows pentru hacking ?:D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma fratilor ce tot va certati ca niste copii fiecare daca ii bun sa isi tia pentru el

de la ce toata harababura asta de la un amarit de id ce va tot certati atita mai bine daca tot va certati

io va cumpar un albitru sa fiu siguur pentru orice eventualitate ce vo apucat hai mai terminati cu cearta

si puct aici. :o

Editat de micutu moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...