Sari la conținut

EXCURII: 24-26 APRILIE si 30 APRILIE - 3 MAI


adrianbercea
 Share

Postări Recomandate

dc tot nu am mers, si se pare k din cauza vremii poate ne vedem la giurgiu k tot e show aviatic si motocross de la 14.00-la 15.00

detalii aici:

http://www.aripiromanesti.ro/index.php?opt...&Itemid=131

Din pacate din cauza vantului (si spre giurgiu bate rau) eu o sa vin cu conserva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai noi, adica eu adrian si cristina. Am fost la petrom la 9.00. La vama giurgiu am fost la 10.00. La 11 a ajuns si moshulika. Acumsuntem in veliko. Drumul excelent soare si uscat. Orasul si traseul f frumos. Ne-am plimbat cu geaca intr-0 mana si cu bluzain alta. Toata ziua am stat in tricou.

 

Cazare la confort. Si bere la scandal. Scriu pe id mosulika pt ca folosesc un tel mobil. :bigstar:

 

Poze maine la intoarcere. :)

 

Moshulik here. Am fost deturnat temporar. Azi veliko, maine

Alexandropoli, posibil samotraki, apoi ??? Bye.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI: in primul rand despre VEliko

 

Orasul este demental. este vorba de un oras vechi, istoric, asezat intre coline si dealuri stancoase, dar si paduri. Sunt multe vestigii istorice, ruine si biserici. Inghetata nu merita RATATA ! Pentru cazare VA RECOMAND hotelul CONFORT. Este in centrul istoric, pe cea mai veche strada din oras. Are parcare ferita pentru motociclete si o priveliste deosebita.

 

La intoacere merita vizitat satul ARLBANASI (cred ca asa se scrie). Aici sunt fostele resedintele ale lui TITO si sunt destule terase cu privelisti deosebite asupra zonei Veliko Tarnovo. Preturi de exceptie: o cola, un ceai si o cafea costa aproximativ 5,5 RON

 

POze voi posta probabil azi :bigstar:

 

 

Pentru UICHENDUL de 1 MAI, voi merge la NEPTUN. Acolo am reusit sa gasesc cazare. Deocamdata mergem cu masina, intrucat sunt mai multe zile si trebuie sa iau si catelul cu mine :finger: SERILE vor fi cu siguranta prin VAMA VECHE :D

 

PS: in cazul in care se mai intampla sa postati mesaje ca va alaturati trupei si apoi vreti sa renuntati, am rugamintea sa anuntati, eventual sa dati si un telefon. Apoi, am rugamintea sa nu mai schimbati locul de intalnire, intrucat, din pacate, am avut doi motociclisti care au fost putin debusolati si nu am reusit sa ne intalnim... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...