Sari la conținut

1 mai sa descoperim frumusetile tari


pompiliu
 Share

Postări Recomandate

salutare propun o escapada pe plaiuri banatene as vrea sa mergem la semenic in resita traseu de vis sa stam la cort sa ne bucuram de natura sa ne incarcam baterile as vrea sa putem pleca miercuri sau joi dimineata cel tarziu dimineata nu merg singur imi iau nevasta totul va fi de voie traseul e putin cam lung dar merita 500km scapam cateva zile de bucuresti ne bucuram de natura astept amatori cine vrea sa mearga e binevenit exclus plangaciosi care care au de comentat ceva mereu sa fim oameni hotarati experenta se capata cand rotile se invart aici la drum se capata experinta de care foarte multi avem nevoie va salut si-mpreuna sa facem o excursie de vis si sa ne aducem aminte cu drag de ea va salut si numai de bine Pompi :)

post-20188-1240641733_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare propun o escapada pe plaiuri banatene as vrea sa mergem la semenic in resita traseu de vis sa stam la cort sa ne bucuram de natura sa ne incarcam baterile as vrea sa putem pleca miercuri sau joi dimineata cel tarziu dimineata nu merg singur imi iau nevasta totul va fi de voie traseul e putin cam lung dar merita 500km scapam cateva zile de bucuresti ne bucuram de natura astept amatori cine vrea sa mearga e binevenit exclus plangaciosi care care au de comentat ceva mereu sa fim oameni hotarati experenta se capata cand rotile se invart aici la drum se capata experinta de care foarte multi avem nevoie va salut si-mpreuna sa facem o excursie de vis si sa ne aducem aminte cu drag de ea va salut si numai de bine Pompi :)

 

Sa traiesti nenea Pompi! Eu cu Suka si inca vreo 8 motorete sunte la Horezu de vineri la pranz si pana duminica ne invartim pe acolo, poate dai o tura sau ne intalnim prin zona. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate vremea se preconizeaza a fi rea si la resita :bigstar:

http://www.accuweather.com/world-forecast-...TA&metric=1

[/q

 

 

salutare adevarat e cam urat dar nici acasa nui de stat mai speram sa tina vremea cu noi priveste cum stau nemti aici nau nici o treaba cu ploaia :)

post-20188-1240659754_thumb.jpg

post-20188-1240659809_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger:

salutare adevarat e cam urat dar nici acasa nui de stat mai speram sa tina vremea cu noi priveste cum stau nemti aici nau nici o treaba cu ploaia :bigstar:

Pot sa spun ca stau mai bine ca nemtii , dar nu as vrea sa sufar datorita vremii in aceste zile lasate libere de partid.

:)

Daca se schimba prognoza ai doua persoane, din care una gospodina, incepand de joi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

salutare adevarat e cam urat dar nici acasa nui de stat mai speram sa tina vremea cu noi priveste cum stau nemti aici nau nici o treaba cu ploaia :D

 

Pot sa spun ca stau mai bine ca nemtii , dar nu as vrea sa sufar datorita vremii in aceste zile lasate libere de partid.

:D

Daca se schimba prognoza ai doua persoane, din care una gospodina, incepand de joi

 

salutare adevarat prognoza arata urat dar poate no fii chiar asa rau acum e frumos chiar azi am fost pana la sinaia vreme minunata eu sant hotarat sa merg te salut si poate te hotarasti sio luam joi din loc si poate mai gasim temerari cu stima Pompi

 

;)

 

 

salutare adevarat prognoza arata urat dar poate no fii chiar asa rau acum e frumos chiar azi am fost pana la sinaia vreme minunata eu sant hotarat sa merg te salut si poate te hotarasti sio luam joi din loc si poate mai gasim temerari cu stima Pompi

post-20188-1240929231_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare imi cer scuze pentru confuzie dar miercuri seara

eu am primit acest mesaj si de aia nu am venit la intilnire am crezut ca esti cel ce la scis de aceia nu am mai venit la intalnire si pregatisem bagajul urma dimineata sa ne gasim sa plecam dar vazand mesajul am contramandat plecarea imi pare rau ca team incurcat e prima data cand patesc asa ceva iertare vream neaparat sa merg scuze astai mesajul

Din pacate nevasta si-a facut programari la servici toata ziua de joi, asa ca mi-a ramas varianta vineri-duminica, care se pare ca e litoralul + Bulgaria.

Iti urez drum bun daca mai pleci si sper ca ne vom intalni cu alta ocazie.

 

Bafta,

Laurentiu -beleaua este ca tu nu esti Laurentiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune si tu, te rog, virgule, puncte, semne de punctuatie. E groaznic de citit propozitiile scrise in halul acesta..

 

PS: eram curios cum sunt frumusetile tari, dar inteleg ca te refereai la frumusetile tarii. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...