Sari la conținut

e hai ca asta n-am crezut s-o fac...


stulewa
 Share

Postări Recomandate

la ora asata 3:15 noaptea un meserias se plimba prin dristor cu o toba smechera de a trezit cu siguranta juma' de cartier.

motorul e o linie destul de mare(probabil1000) destul de prost reglata ca balbaie la relanti de zici ca-i "V"

 

DECI ARATA-TE MESERIASULE, TE PROVOC LA O INTRECERE PE CIRCUIT, DOAR NOI DOI, CAND VREI TU!!!

HAI SA VEDEM CE MUSCHI AI!!!

 

PS: poti sa inviti si pipitele care te asteapta la benzinaria Mol de pe str Ranicul Valcea sa vada ce bine mergi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te oftici ca suna bine ????

Suna intrerupt pt ca ai avut probabil geamul intr-deschis.

Asfalt uscat.

 

 

Asta inseamna ca suna bine? Eu ii aruncam cu borcane dupa el , ba din contra , mai chemam si politia.... sau o fi visat omul ca e pe circuit , o testa sa vada ce poate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora asata 3:15 noaptea un meserias se plimba prin dristor cu o toba smechera de a trezit cu siguranta juma' de cartier.

motorul e o linie destul de mare(probabil1000) destul de prost reglata ca balbaie la relanti de zici ca-i "V"

 

DECI ARATA-TE MESERIASULE, TE PROVOC LA O INTRECERE PE CIRCUIT, DOAR NOI DOI, CAND VREI TU!!!

HAI SA VEDEM CE MUSCHI AI!!!

 

PS: poti sa inviti si pipitele care te asteapta la benzinaria Mol de pe str Ranicul Valcea sa vada ce bine mergi!

 

Vrei un sfat marca "posesori de SS" ? MUTA-TE ! :bigstar:

 

[joke]

 

PS - ce bine e sa nu stai chiar la bulivard ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ..Honda e Honda....pacat ca a fost Yamaha...

@nightwish....chiar nu mai sunt infractori in tara asta ??? vad ca ai prea mult timp liber..

e nasol daca nu intelegi ironia :) si e si mai naspa daca a fost ti`a spus baiatu ca se auzea ca un chopper =))

Editat de drc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moama, chiar scrie lumea despre taranul asta... treaba e simpla, daca recidiveaza si ma enerveaza groaznic(sunt un om nesimtit de calm, prietenii stiu...) imi aduc in pistol munitia de razboi... la paintball si sa vezi ce o sa ma dicstrez cu fraerul. sa il vad pe smecher cum nimereste strada cu viziera plina de vopsea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...