Sari la conținut

Suport Bagaje Gpz 500s


declspec
 Share

Postări Recomandate

La primavara am planificat (impreuna cu prietena) sa facem prima "primblare" de vreo 1000km (dus-intors) cu Kamisaki (Kawasaki GPZ 500S). Pentru asta vom avea nevoie de 1-2 bagaje (in afara de rucsac :10: ). Motocicleta nu are un suport pentru bagaje instalat.

 

Am vazut aici suport pentru bagaje si cam asa ar arata ceea ce imi doresc eu.

post-7122-1139427557_thumb.jpg

 

Stie cineva daca merita (si eventual unde) sa incerc sa-l confectionez (adica sa rog pe cineva sa mi-l faca la comanda) sau mai bine comand unul? Cand zic merita am in vedere mai mult pretul pentru ca sunt un pic presat la capitolul "buget national" ;) (pe LOIS pretul este de 110E)? Si-a facut cineva sau poate are unul de vanzare (second-hand in cazul asta nu ma deranjeaza deloc :finger: )?

 

Eu m-am gandit sa-mi instalez unul pentru ca nu stii niciodata cand ti se trezeste interesul de a face o plimbarica cu bagaje.

 

Asfalt uscat si incalzire cat mai grabnica. :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI DACA FACI O SCHEMA SI O DUCI LA UN SUDOR BUN EU ZIC CA MAI MULT DE 500.000 NU ITI IA....SI CRED CA O SA IASA SI MAI BINE CA CEL DE LA LOUIS...ADICA O SA IASA EXACT CUM VREI TU....SI TE SCOTI SI LA BANI SI LA ASPECT

 

BAFTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI DACA FACI O SCHEMA SI O DUCI LA UN SUDOR BUN EU ZIC CA MAI MULT DE 500.000 NU ITI IA....SI CRED CA O SA IASA SI MAI BINE CA CEL DE LA LOUIS...ADICA O SA IASA EXACT CUM VREI TU....SI TE SCOTI SI LA BANI SI LA ASPECT

 

BAFTA

 

 

FOARTE ADEVARAT!!! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa iti iei unul de la louis. nu e chiar asa ca mergi la sudor si iti face unul. M-as mira. Daca te uiti in oferta de la louis vei gasi un set de coburi pentru motociclete sport, sport touring la doar 50 Euro.

Merita sa ti-l iei si nu iti mai trebuie nici un suport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa iti iei unul de la louis. nu e chiar asa ca mergi la sudor si iti face unul. M-as mira. Daca te uiti in oferta de la louis vei gasi un set de coburi pentru motociclete sport, sport touring la doar 50 Euro.

Merita sa ti-l iei si nu iti mai trebuie nici un suport.

 

 

Am eu unul.am avut un gpz si lam vandut fara suport dar din pacate nu tiai lasat nr de tel

sunama 0741//603655 calin daca esti interesat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !!!

 

Daca este cineva care face suporturi la comanda si pentru un cbr 600F an1995 sau este cineva care are asa ceva as vrea si eu sa il vad sa ii fac o poza si sa imi fac o ideie de cum s-ar putea face asa ceva la un atelier.

Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...