Sari la conținut

Aprilia Sr 2007


guitz
 Share

Postări Recomandate

De doua zile sunt proaspatul posesor al unui Aprilia Sr din 2007 pe carburator. Nu are modificari la motor, nimic sport pe el si fuge 70, putin peste, dupa vitezometrul din bord. Nu e putin? Multi spun ca nu arata bine vitezometrul si sa probez cu un gps.

 

Vreau sa imi dati ceva sfaturi si sa imi spuneti unde gasesc sticla (aceea din interior) de la semnalizatoarele de pe spate pentru ca una este crapata si cealalta nu mai e lucioasa, ci mata.

 

In curand revin cu poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sr 2007 cu un far sau doua faruri. In orice caz, ambele au 80 km pe bord maxim, moment in care km se blocheaza daca este depasit marcajul. Adica tu poti avea si 110 tot 80 arata. Asta ca si paranteza. Ai o limitare, eu cred ca in toba, asa prindeam si eu cu al meu, dar dupa ce am schimbat toba...oricum nu-i bai sa o schimbi, trebuie doar sa o delimitezi. Vitezometrul arata in general aproximativ bine (cel putin la mine), dar daca este delacat arata mai mult decat prinzi, deci la 70 poti avea de la 60 in sus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sr 2007 cu un far sau doua faruri. In orice caz, ambele au 80 km pe bord maxim, moment in care km se blocheaza daca este depasit marcajul. Adica tu poti avea si 110 tot 80 arata. Asta ca si paranteza. Ai o limitare, eu cred ca in toba, asa prindeam si eu cu al meu, dar dupa ce am schimbat toba...oricum nu-i bai sa o schimbi, trebuie doar sa o delimitezi. Vitezometrul arata in general aproximativ bine (cel putin la mine), dar daca este delacat arata mai mult decat prinzi, deci la 70 poti avea de la 60 in sus...

 

Cu doua faruri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...