Sari la conținut

Cuplaj Cardanic


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

Vizitator DARK-RIDER-82

salut! ce iti trebuie tie e crucea cardanica (sau crushoiu' cardanic:) cum imi place mie sa zic:) deh... se trage de la faptu' ca ssunt jumate moldovean... ) gaspar TREBUIE SA AIBA! e plin podu' lui de piese de nipru:) cred k mai e:) si dak nu are acum , sigur iti aduce intr-o saptamana! da' nu cumva s-a stricat de la inclinatia cardanului? si a rotii de porsche? sau nu e aia motocicleta ta? se mai poate reconditiona crucea cardanica(bucsat cu bronz grafitat)

BAFTA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut! ce iti trebuie tie e crucea cardanica (sau crushoiu' cardanic:) cum imi place mie sa zic:) deh... se trage de la faptu' ca ssunt jumate moldovean... ) gaspar TREBUIE SA AIBA! e plin podu' lui de piese de nipru:) cred k mai e:) si dak nu are acum , sigur iti aduce intr-o saptamana! da' nu cumva s-a stricat de la inclinatia cardanului? si a rotii de porsche? sau nu e aia motocicleta ta? se mai poate reconditiona crucea cardanica(bucsat cu bronz grafitat)

BAFTA!

 

Da, da, dar CINE E GASPAR?????? Eu-s din Mures, n-am de unde sa stiu. Faza e, ca nu s-a stricat, ci s-a rupt! Si nu se poate reconditiona, pentru ca cineva in viata anterioara a motorului A SUDAT CRUCEA PE CUPLAJ SI CUPLAJUL PE CARDAN :eek: :eek: :eek: :yikes: . No comment... Da, si roata de Porsche (inclinatia nu, am 2 cruci) e de vina, este prea mare, dar din cauza sus amintita nu se poate rezolva faza cu reconditionare... :moto: Imi trebuie una noua, sau folosita, dar reconditionabila... :yikes:

 

Mersi domnu Draku pt. numar! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gaspar e un nene din botosani care vinde piese de rusoaice prin "corespondenta"

mie imi pare ok ca preturi si promptitudinea livrarii

cel mai bine suna-l si vezi exact ce si cum, nu cred ca te zgarcesti la cativa eurocenti, acolo...

succese nebanuite !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...