Sari la conținut

Cumpar scaun tip solo


pearl121
 Share

Postări Recomandate

Salut.As dori sa achizitionez un scaun tip ureche de elefant (solo) pt un bmw.Daca stiti cine are sau orice informatie va rog sa postati aici

 

eu am dat jos saua de pasager ca nu o folosesc

uite aici cum arata

pozitia nr 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.As dori sa achizitionez un scaun tip ureche de elefant (solo) pt un bmw.Daca stiti cine are sau orice informatie va rog sa postati aici

Iei catalogul de piese al BMW-ului R 27 pui aici poza cu pricina. Hai ca e plin internetul de documentatie, si pentru BMW-uri postbelice sunt piese destule in strainatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faci rost de cadru scaun si arc-amortizor de scaun de M72 si acoperi cadrul de scaun cu un cauciuc luat din strainatate pe care sa scrie ce scrie pe asta Mowe parca scrie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am eu 2 scaune modelul asta, dar.... sunt tocmai din iasi si ma tem k nu arata asa de bine k in poza.cu putina vopsea si niste smirgel le poti face k noi..dak mai esti interesat da un mail sau 0731277808

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu 2 scaune modelul asta, dar.... sunt tocmai din iasi si ma tem k nu arata asa de bine k in poza.cu putina vopsea si niste smirgel le poti face k noi..dak mai esti interesat da un mail sau 0731277808

 

 

sunt interesat , o sa te contactez

sal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

acest "niprist" este un papagal....adica vorbeste degeaba....ori nu le are,ori e ceva necurat la ele.

m-am inteles cu el ca trimit pe cineva sa ia sheile solo,nu am comentat la pret dar, el isi inchide telefonul....apoi imi da pe PM un alt numar de telefon si imi zice ca nu are timp sa se intilneasca cu cineva,care sa-i dea banii si sa ia sheile,pt ca are program incarcat....il conving pina la urma sa facem deal-ul,rog pe cineva sa-l caute sa le ia dar, el isi inchide iar telefonul si nu mai poate fi gasit.

Mesaj completat

ati cumparat careva sheila alea de la "niprist"?sa stiu daca m-a aburit sau nu.

10x.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
acest "niprist" este un papagal....adica vorbeste degeaba....ori nu le are,ori e ceva necurat la ele.

m-am inteles cu el ca trimit pe cineva sa ia sheile solo,nu am comentat la pret dar, el isi inchide telefonul....apoi imi da pe PM un alt numar de telefon si imi zice ca nu are timp sa se intilneasca cu cineva,care sa-i dea banii si sa ia sheile,pt ca are program incarcat....il conving pina la urma sa facem deal-ul,rog pe cineva sa-l caute sa le ia dar, el isi inchide iar telefonul si nu mai poate fi gasit.

Mesaj completat

ati cumparat careva sheila alea de la "niprist"?sa stiu daca m-a aburit sau nu.

10x.

 

nu se prea inghesuie lumea la ele :rolleyes:

/index.php?...9756&st=520

mai insista :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
acest "niprist" este un papagal....adica vorbeste degeaba....ori nu le are,ori e ceva necurat la ele.

m-am inteles cu el ca trimit pe cineva sa ia sheile solo,nu am comentat la pret dar, el isi inchide telefonul....apoi imi da pe PM un alt numar de telefon si imi zice ca nu are timp sa se intilneasca cu cineva,care sa-i dea banii si sa ia sheile,pt ca are program incarcat....il conving pina la urma sa facem deal-ul,rog pe cineva sa-l caute sa le ia dar, el isi inchide iar telefonul si nu mai poate fi gasit.

Mesaj completat

ati cumparat careva sheila alea de la "niprist"?sa stiu daca m-a aburit sau nu.

10x.

 

mai nene oi fi eu un incepator si inca ,, imi ingheata mucii la nas" knd merg pe jaful meu (asta daca ma compar cu tine,ceea ce nu indraznesc si te respect) dar asta nu iti da dreptul sa ma faci papagal. daca nu am reusit sa rezolv problema atunci knd ai avut tu nevoie (abia imi schimbasem serviciul si o aveam si pe maicamea in spital) asta nu inseamna k nu sunt serios. imi pare rau k nu mai am foicica aia de la posta prin care imi spune sa ma duc sa imi iau inapoi coletul, deoarece nu la ridicat nimeni... RESPECT PENTRU TheFatBob SI TOTI CEILALTI CARE CITESC ASTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...