Sari la conținut

Troc Atas Pt.fara Atas


13 Todesengel
 Share

Postări Recomandate

...am inteles ca multa lume iubeste atasul,de aceea propun un schimb: ofer acte de Nipru fabricatie 92,carte numere noi dar certificat vechi(poate pot sa aranjez si preschimbare in unul nou)contra acte Nipru fara atas...bineinteles,ofer si cadru cu seria respectiva.....tel.0721658700

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu la cat evaluezi actele astea, daca gasesti altele de cumparat (poate vinde careva si nu vrea neaparat schimb), eu am un mt9 inscris dar nu stiu daca mai pot sa-i fac cartea, asa ca iau in calcul si alte acte cu totul.

 

ai proprietarul sau copie xerox dupa buletinul lui, la actele tale?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu la cat evaluezi actele astea, daca gasesti altele de cumparat (poate vinde careva si nu vrea neaparat schimb), eu am un mt9 inscris dar nu stiu daca mai pot sa-i fac cartea, asa ca iau in calcul si alte acte cu totul.

 

ai proprietarul sau copie xerox dupa buletinul lui, la actele tale?

 

scuze,poate e o greseala de editare,s-a pierdut un rind sau nu inteleg eu bine...nu am copie,nu e trecut pe numele meu,am de la cel de la care l-am cumparat..dar vreau sa merg sa fac aun act cu cel care e trecut in acte..problema e ca nu as vrea sa fac radierea si vinzarea pe numele meu,pt.ca eu nu doresc acte de atas..in acest mod se complica formalitatile...eu vreau acte "de solo"...actele,ce sa spun,nu stiu la cit sa le evaluez,eu as vrea pur si siplu alte acte si alt cadru(nemodificat) asa este si cadrul meu,care nu a fost lovit,indreptat...etc..oricum,dupa ce o inmatriculez vreau sa -mi fac un cadru rigid...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...