Sari la conținut

yamaha XJ 600 S


BlackRacer
 Share

Postări Recomandate

si eu am o yamaha xj 600 s, e din '92...o am de aproape un an si sunt destul de multumit de cei 60 de cai... :unsure:

ar fi frumos sa posteze ceva in acest topic cei ce detin acest model, S sau N...pentru schim de impresii...asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am o yamaha xj 600 s, e din '92...o am de aproape un an si sunt destul de multumit de cei 60 de cai... :unsure:

ar fi frumos sa posteze ceva in acest topic cei ce detin acest model, S sau N...pentru schim de impresii...asfalt uscat

 

Bun venit intre posesori de XJ. Daca ai intrebari, vrei sa impartasesti experiente te aspteptam pe topicul din : "motociclete de strada"!

 

/index.php?showtopic=44699

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic: din cate vad, cred ca in TM sunt cele mai multe diversion-uri din tara :unsure:

 

Si mai sunt care nu sunt inregistrati pe forum. Sa nu mai vorbesc de prezenta sexului frumos. Am vazut de mai multe ori o fata pe una rosie si mai stiu o fata care tocmai si-a achiztionat una.

 

Am putea face si noi o intalnire intr-o zi. Ca fata in fata se pot discuta mai multe. ...si sa le aratam transalpistilor ca nu numai ei sunt uniti :cheers:

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai sunt care nu sunt inregistrati pe forum. Sa nu mai vorbesc de prezenta sexului frumos. Am vazut de mai multe ori o fata pe una rosie si mai stiu o fata care tocmai si-a achiztionat una.

 

Am putea face si noi o intalnire intr-o zi. Ca fata in fata se pot discuta mai multe. ...si sa le aratam transalpistilor ca nu numai ei sunt uniti :cheers:

 

Asfalt uscat!

 

 

de acord :unsure:

 

p.s . mai este o domnisoara cu un diversion s galben tot din TM

Editat de -alex-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai sunt care nu sunt inregistrati pe forum. Sa nu mai vorbesc de prezenta sexului frumos. Am vazut de mai multe ori o fata pe una rosie si mai stiu o fata care tocmai si-a achiztionat una.

 

Am putea face si noi o intalnire intr-o zi. Ca fata in fata se pot discuta mai multe. ...si sa le aratam transalpistilor ca nu numai ei sunt uniti :unsure:

 

Asfalt uscat!

 

Eu mai stiu de 2 diversion-uri care nu intra pe forum, 2N-uri, unul rosu si altul galben. Ma bag si eu la intalnirea locala, numai ca nu promit ca pot ajunge, stau foarte rau cu timpul liber.

Editat de x86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai stiu de 2 diversion-uri care nu intra pe forum, 2N-uri, unul rosu si altul galben. Ma bag si eu la intalnirea locala, numai ca nu promit ca pot ajunge, stau foarte rau cu timpul liber.

 

Pai tocmai de aceea trebuie votat o zii...ca sa poata venii cat mai multi...eventual si din alte judete daca sunt doritori. Si daca vb din timp putem anunta si posesorii care nu intra pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...