Sari la conținut

Its Alive!


sil3nt_control
 Share

Postări Recomandate

... dupa o pauza de multa vreme , am revenit... dar am trecut din randul enduro inspre supermoto, ea este noua mea vacutza, mai am putin de lucru la ea e doar in stadiul de test drive, intre timp am facut frana pe spate (adaptarea de la disc la tambur) ... rotile sunt ceva mai vechiutze dar nu ma deranjeaza .... in curand v-a primi un set de semeringuri pt furca, ciorapi si ulei de furca.....

 

 

in rest .... guma spate e pe drum! .... datzi cu parerea cum a iesit... si daca mai am nevoie de piese la ea si voi le vindetzi , va rog sa postatzi oferte.... va multumesc!

post-27275-1243718103_thumb.jpg

post-27275-1243718134_thumb.jpg

post-27275-1243718156_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza in principiu .. hanguards.. o aripa supermoto... a mea de enduro o vand, un kit de curatzire pt filtre knn si o conducta racing pt frana fatza .... dimensiunea nu o stiu da am sa o postez dupa ce masot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
ma intereseaza in principiu .. hanguards.. o aripa supermoto... a mea de enduro o vand, un kit de curatzire pt filtre knn si o conducta racing pt frana fatza .... dimensiunea nu o stiu da am sa o postez dupa ce masot!

 

salut....da-mi un PM cu dimensiunea pt conducta fata si poate reusesc eu sa te ajut :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...