Sari la conținut

Artmania


yamaha woman
 Share

Postări Recomandate

Am fost acum 2 ani cu chopperul , a fost si Red Bull Enduro Maniacs a doua zi, anul asta sper sa ajungem cativa (sau macar eu :D ) . Cam nebunie cu cazarea in perioada aia. Mai vorbim, mai e pana atunci, deocamdata vad ca lumea se da prin alte parti. de pilda ieri pe Bucuresti-Buzau si retur n-am vazut nici un motorist, iar cand merg acasa la Bv, cam slabut. multi se dau mai mult prin oras sau pe mult rulatele Bucuresti-Ploiesti/Constanta/Pitesti. asta e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost acum 2 ani cu chopperul , a fost si Red Bull Enduro Maniacs a doua zi, anul asta sper sa ajungem cativa (sau macar eu :D ) . Cam nebunie cu cazarea in perioada aia. Mai vorbim, mai e pana atunci, deocamdata vad ca lumea se da prin alte parti. de pilda ieri pe Bucuresti-Buzau si retur n-am vazut nici un motorist, iar cand merg acasa la Bv, cam slabut. multi se dau mai mult prin oras sau pe mult rulatele Bucuresti-Ploiesti/Constanta/Pitesti. asta e...

 

 

Eu deja mi-am asigurat cazarea, 75 lei camera cu 2 paturi sau 65 lei single.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu as avea probleme cu asta, eu sunt stramutata in Bucuresti, ca mama tot la Sibiu a ramas :cheers: Cu catelusa mea cu tot. Ar fi bine de mers la festival, ca asa mai apuc si eu sa le vad.

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai inainte de Artmania este Rockin' Transilvania 2009, cu urmatorul program:

 

Sambata, 13 iunie: In Extremo, Korpiklaani, Superbutt, finala nationala W:O:A Metal Battle Romania

Duminica, 14 iunie: Stratovarius, Jon Oliva's Pain, Bonfire, Destruction, Contradiction

Preturi bilete:

110 RON - bilet de o zi - 13 iunie;

110 RON - bilet de o zi - 14 iunie;

150 RON - abonament doua zile - 13 iunie si 14 iunie

 

peste doua saptamani. Poate va intereseaza si acesta. Eu voi pleca de vineri 12 iunie.

Pana la Artmania mai ramane de vazut, dar mai mult ca sigur voi face prezenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...