Sari la conținut

variante exc 400...?


Postări Recomandate

care e diferenta la KTM modelele 2000-2002, intre exc 400, exc 400 Racing, si varianta "SixDays" - care nu stiu sigur daca se aplica acestei motorizari?

 

ca pe site-urile cu informatii moto, gasesti toate variantele posibile, ba le numeste intr-un fel, ba in altul.

 

e vreo diferenta?

 

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intre timp am gasit pe wiki...

 

exc 400, exc 400 racing

exc 450, exc 450 racing, exc 450 sixdays

 

dar astept sa-mi dea cineva niste diferente efective intre ele. ca asta nu mai era pe wiki :D

 

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

400 si 450 se cheama, toate "EXC Racing".

Variantele "Factory" si "Six Days" sunt variante de echipare - in functie de an au alte stickere si includ mai multe accesorii KTM Power Parts in standard (scuturi, protectii, etc).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

400 si 450 se cheama, toate "EXC Racing".

Variantele "Factory" si "Six Days" sunt variante de echipare - in functie de an au alte stickere si includ mai multe accesorii KTM Power Parts in standard (scuturi, protectii, etc).

 

 

pai...daca dai un search pe wiki, ktm apare la istoric si cu varianta exc 400 si exc 400 racing. asa ca..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...daca dai un search pe wiki, ktm apare la istoric si cu varianta exc 400 si exc 400 racing. asa ca..... :D

 

pai acu decizi si tu ca esti baiat mare. Eu iti zic ca e un singur motor. Ma crezi sau nu, treaba ta, ca de-aia e forum :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e diferenta la KTM modelele 2000-2002, intre exc 400, exc 400 Racing, si varianta "SixDays" - care nu stiu sigur daca se aplica acestei motorizari?

 

ca pe site-urile cu informatii moto, gasesti toate variantele posibile, ba le numeste intr-un fel, ba in altul.

 

e vreo diferenta?

 

mersi

off topic: o gramada de topic-uri deschise de tine pentru a compara motoarele(lc2 exc..mai multe :cheers: )fara a ajunge la un rezultat

on topic: diferentele pe care le puteai afla la topicul ktm-isitior ti lea spus ionut!!

sper sa nu te fi deranjat postul meu! numai bine :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic: o gramada de topic-uri deschise de tine pentru a compara motoarele(lc2 exc..mai multe :cheers: )fara a ajunge la un rezultat

on topic: diferentele pe care le puteai afla la topicul ktm-isitior ti lea spus ionut!!

sper sa nu te fi deranjat postul meu! numai bine :banana:

 

da...speram sa ma poata lamuri cineva pana la urma.

 

alea de la topicul ktm-istilor le-am vazut si eu...speram sa primesc niste info in plus. nu vreau sa arunc 2000 eur aiurea.

 

si degeaba ma urc pe motoare sa simt eu diferentele...ca sunt incepator si mare diferenta nu o sa simt eu decat dupa cateva ore de calarit. de asta aveam nevoie de opinii de la posesori / calareti mai experimentati

 

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...