Sari la conținut

KaliakraRockFest2009


Postări Recomandate

Eu am ajuns la Kaliakra Rock Fest 2009 pentru Dream Theater si pentru atmosfera de acolo, pe care am apreciat-o si in alti ani. Concertul a fost superb, perfect as putea spune, insa romani nu au mai fost la fel de multi ca in trecut, mai mult ca sigur din cauza faptului ca evenimentul s-a suprapus cu Bestfest-ul. Publicul bulgar a fost din nou la inaltime, stiau toate versurile pana si copiii, iar organizarea a fost foarte buna. :) Pacat ca in camping a fost un haos de nedescris si n-am inchis un ochi nici cand au inceput sa cante cocosii, iar pe drumul de intoarcere ne-a prins ploaia torentiala de mai multe ori si nitica grindina de am ajuns absolut murati acasa.

Eu o sa pun poze ceva mai... pitoresti.

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca in camping a fost un haos de nedescris si n-am inchis un ochi nici cand au inceput sa cante cocosii

 

in camping a fost rock asa cum era si pe la noi prin sighisoara cu ceva ani in urma - pentru mine a fost o placere timpul petrecut acolo rock-021.gif

 

ps. am aflat ca e posibil sa iti rupi piciorul cand te caci la tufis (trist dar adevarat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...