Sari la conținut

HELP !


Postări Recomandate

Salut

:) MERGEEEEE

:) trebuia schimbat ceva .... dar nu stiu ce .... Eu am schimbat filtrul de benzina si o bucata de teava care mi s-a parut ca e coapta de benzina si merge. ieri m-am plimbat un pic cu ea ca mai sunt cateva chestii de facut ... de exemplu motorul e usor debreiat si trebuie sa vad de ce ... oricum chestii simple. Man trebuie sa ne vedem si sa dau o bere sau un suc :)

Salut!

Mai, ma bucur tare mult ca i-ai dat de cap si ca nu e pompa sau ceva mai rau, ca e criza :) Din pacate cu berea mai greu ca-s departe, ca altfel nu mai scriam 3 zile..Ce sa-ti zic, sa te bucuri de el si sa te duca pe unde vrei tu si cu cine vrei tu in spate ! :lol:

 

@miq, nota 10 ptr rabdare si sfaturi!

Multumesc frumos! Stim cu totii cum e sa fie cald afara si tu sa astepti piese scumpe si care nici nu stii daca mai vin vreodata...si si sa-ti vina si sa nu mearga..oh daaa, inaltator sentiment

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mig-ule cand apari prin bucuresti da de stire (detalii pe PM) si dau o bere. Azi am mers ceva pe aici prin cartier si chiar e ok. e cam turata totusi dar pana nu vine si filtrul de aer nu pot sa ma dau cu presupusul. macar merge si imi place :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...