Sari la conținut

Bucuresti-vidraru-bucuresti


Postări Recomandate

Bucuresti - Cimpulung e destul de ok. De la voinesti in sus asfaltul e cam gaurit, acoperit de pamant de la ploi, etc.

 

Campulung Curtea de Arges e 70%ok dar sint 2 sau 3 locuri in care din cauza alunecarilor de teren drumul e cu greu practicabil pentru altceva decat 4x4 sau... motociclete.

Nici nu vreau sa ma gandesc cum sint portinuile acelea dupa ploie...

Desigur o graza de nisip pe margine dar si pe centru pe portiunile cu asfalt.

Editat de Novix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mulutmesc!

Ar trebui sa facem o adunatura de v-stroame ca vad ca au inceput sa se inmulteasca si pe la noi.

 

Ar fi o treaba. Din cite stiu eu sunt 3 in Buc. si asta al tau. Doar 4 stiu eu cu al meu cu tot. Tu in ce oras stai?

 

BAFTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heiii, nu ma uitati, mai este si V-Strom-ul meu. Daca nu ma insel l-am luat in aceeasi zi cu As25 (era intr-o vineri ).

Am fost duminica trecuta pana la Campulung dar, de fraier ce sunt :moto: , nu m-am gandit sa merg si pana la Mausoleu.

Editat de EricDraven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum scrie la profil Bucuresti!

Mai precis zilnic pe traseul Ritmului - Mihai Eminescu

 

 

Nu am inteles ce vrei sa zici?

 

Heiii, nu ma uitati, mai este si V-Strom-ul meu. Daca nu ma insel l-am luat in aceeasi zi cu As25 (era intr-o vineri ).

Am fost duminica trecuta pana la Campulung dar, de fraier ce sunt :moto: , nu m-am gandit sa merg si pana la Mausoleu.

 

 

OOOOOO salutare. Da l-am luat in aceasi zi. M-am cunoscut si cu primul tip pe nume Catalin care l-a luat pe cel albastru. Al tau parca e negru nu?

Hai si tu la intruniri. Sa ne cunoastem cu totii.

 

BAFTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOOOO salutare. Da l-am luat in aceasi zi. M-am cunoscut si cu primul tip pe nume Catalin care l-a luat pe cel albastru. Al tau parca e negru nu?

Hai si tu la intruniri. Sa ne cunoastem cu totii.

 

BAFTA

Da, e ala negru. Din pacate nu am prea iesit cu el si inca nu am facut rodajul.

Vroiam sa stiu daca te-ai dus in service pt revizie, cum sunt baietii de acolo? Esti multumit?

Cat despre intruniri, voi fi si eu pe acolo.

Aaa...eu sunt Alex :moto:

Astfalt uscat si sa aveti grija de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca sunt 2 Vstrom-uri albastre ...... sau cel putin 2 , unul nou si al meu

 

Salve. Sunt trei albastre. Al meu, Catalin si al tau. Tu de unde l-ai cumparat? Poate ajungem si noi ca in Italia sa ne facem propriul nostru club.

 

BAFTA

 

Da, e ala negru. Din pacate nu am prea iesit cu el si inca nu am facut rodajul.

Vroiam sa stiu daca te-ai dus in service pt revizie, cum sunt baietii de acolo? Esti multumit?

Cat despre intruniri, voi fi si eu pe acolo.

Aaa...eu sunt Alex :goodposting:

Astfalt uscat si sa aveti grija de voi.

 

Da am fost la service. Multumit, nu prea stiu daca am fost. Oricum 3.000.000 revizia la 1000km, cam mult. Dar mie baietii astia de la Suzuki mi se par habarnisti rau de tot. Eu de ex. nu am nr. pt. ca a expirat si........ nu am cuvinte.

 

BAFTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari,

 

eu l-am luat de la Suzuki de pe banu manta .... dar era la mana a II-a a mers cineva cu el un pic peste 1.000 Km. l-am cumparat in octombrie 2005 .... :goodposting:

 

pozele sunt de pe 9.04.2006 ... am fost la plimbare solo ... cu un prieten lipsit de motor. In poze nu sunt eu :angryfire:

post-9606-1144678313_thumb.jpg

post-9606-1144678335_thumb.jpg

Editat de Levap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...