Sari la conținut

Accident


Nitescu
 Share

Postări Recomandate

Acum 3 zile a fost un accident destul de grav in zona Mosolor/Eminescu.Va rog daca ati vazut sau stiti ceva.Pe motociclist il cheama Bulat Vlad si este operator in tvr.momentan este internat la urgenta intr-o stare critica (coma si risca sa ramana fara picior).Informatia o am din tvr .Nu este vrificata deoarece Vlad are tel inchis.Sta in zona Piata Galati.Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 zile a fost un accident destul de grav in zona Mosolor/Eminescu.Va rog daca ati vazut sau stiti ceva.Pe motociclist il cheama Bulat Vlad si este operator in tvr.momentan este internat la urgenta intr-o stare critica (coma si risca sa ramana fara picior).Informatia o am din tvr .Nu este vrificata deoarece Vlad are tel inchis.Sta in zona Piata Galati.Merci

:moto: nu`mi vine sa cred,sunt prieten de familie cu vlad..habar n`aveam de chestia asta ,ma apuc sa sun sa vad exact cum e situatia :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In spitalul Floreasca a fost adus un motociclist in stare foarte grava acum aproximativ 3 zile.Eu sunt aici internat tot in urma unui accident moto. Din pacate nu am aflat de la doctori decat de starea foarte proasta a acestuia si se pare ca intardevar are sanse reduse sa-si pastreze piciorul. O sa incerc sa tin la curent pe toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, fiindca numarul motociclistilor a crescut mult, multi incepatori vor mai aparea... sectiunea asta va avea posturi zilnice de acum incolo.. bineinteles ca eu doresc sa fie bine ptr fiecare dintre noi, dar..

 

pana la a fi protejati de ceilalti participanti la trafic trebuie sa ne pazim noi.. multi insa pe motor se simt invincibili si isi risca norocul.. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb cu sora lui Vlad si se pare ca situatia este foarte nasoala mai ales cu piciorul :moto: ,asteptau sa se trezeasca dupa a 2a operatie sa vada ce se mai intampla...

 

Ma rog sa`si revina cat mai repede si sa scape cu ambele picioare :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...