Sari la conținut

bmw r69s


tank001
 Share

Postări Recomandate

Salut! A-si dori sa aflu care este pretul in romania sau strainatate pentru un bmw r69s din 1961 in perfecta stare de functionare.Multumesc

 

 

sal

cauta pe www.mobile.ro

din ce am vazut eu cel mai mic pret pt un BMW R 69 s din 1961 este de 8100 E iar cel

mai mare pret este undeva la 25.000 E pt un model similar fabricat in 1969.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Ai o motocicleta superba, s-o stapanaesti sanatos.BMW-ul despre care vorbesc este de vanzare,cam 95 la suta original si merge impecabil.Problema e ca nu ma pricep la asemenea motociclete si de aceea cautam informatii despre preturi.Tin sa precizez ca motocicleta este inmatriculata in Romania si este a unui cunoscut de al meu.In zilele urmatoare o sa pun un anunt complet si poze detailate.Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salut! A-si dori sa aflu care este pretul in romania sau strainatate pentru un bmw r69s din 1961 in perfecta stare de functionare.Multumesc

 

vreo doua milioane de euro, in aur. micul trianon cu teren cu tot, ruinele de la Ticau si cetatea Devei dupa restaurare se ofera bonus. la fel si cateva case in scarba asta de bucuresti. casa Assan, de exemplu.

 

asta in romanik. afara, unde evident ca ai sa-l vinzi, iti iei un land german pe el, desi eu as prefera un canton

elvetian.

 

Pupici proprietarului ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...