Sari la conținut

Accident mihai bravu acu 10 min


gabi_tro
 Share

Postări Recomandate

M-a sunat tata acu 5 min ca a vazut (in retrovizoare) un motociclist (dupa o bufnitura) care zbura prin aer. S-a oprit si s-a dus acolo sa vada ce si cum. Un Opel (din cate a spus el) a intors fara sa se asigure si riderul a intrat in el, avea o motoreta de cross, enduro sau ceva de genu (din cate mi-a explicat). N-avea decat casca, dar din fericire n-are decat o zgarietura. Ambulanta a venit FOARTE repede si l-au luat. Motorul in schimb e facut praf, o sa pun o poza mai tarziu cand o iau de la el.

Asfalt Uscat! si atentie la cretini (mai ales cand sunteti pe linia de tramvai sau pe mijlocul drumului in depasire)

 

ps: scuze pt data e 27.08.2009 :) ..prob s-a prins toata lumea, din pacate nu stiu cum sa modific

Editat de gabi_tro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut pe acolo, este un Aprilia Pegaso d 600 rosu cu nr de inmatriculare B 50 VTM

 

riderul era luat de acolo, mobra este rupta in 2, roata fata rupta din spite, destul de varza, sanatate riderului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, motorul este Gilera Rc 600 Rosie nr de inmatriculare acelasi, un amic de al meu am ajuns la fata locului dupa veo 10 minute dupa intamplare... motorul irecuperabil ... el contuzii si sgarietui in special pe picioare fara chestii rupte slava domnului. nu-si mai aduce aminte mometul impactului si ce a facut ... presupun ca era in depasire pe linia de tramvai sau a incercat sa-l ocoleasca pe tipul cu masina pe linia de tramvai.

 

Avea manusi si casca blugi si tricou ... casca a rezistat fooooarte bine tinand cont ca este un probiker in rest ... noroc cu carul si atentie mare la toata lumea.

 

PS: daca ai poze ar fi minunat daca le-ai posta, ms mult (ca sa fie dosarul clar sa poata recupera bani de un motor)

Editat de lyvyux
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...