Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Joi 6.01.2011 , ora 19,3o !!! (scuze io am scris gresit 2o,3o chiar la inceputul listei)

 

 

plm si abia azi ziceti,eu stiam de 20.30,cacao nu e bai tot vin :cheers: pt unii o sa am ceva special :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un meci cu greutate frumos cu rasturnari de situatie .......oameni meciului kiki in toata poarta si ema singur in aparare ..noi restu la tras pe langa poarta in atac ..la cealalta echipa omul meciului a fost danut in aproape toata poarta si in rest niimic

 

post-25872-1294346030_thumb.jpg

 

 

pt luini

 

1 io ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta cel mai tare meci de anul asta...Nici macar Aron nu mai spera cand aveau adversarii 6 goluri avans, dar minunea s-a produs si am facut poza in picioare, ca echipa invingatoare ! 2 portari cu greutate...cum sa le dai gol ??? Am tras sute de suturi la poarta,dar pana la urma moralul e morala povestii !!!

 

Luni

 

1.Mihai

2.Radu

 

P.S. Mihai, trebe retusata poza aia. Fiu-meu s-a speriat cand ne-a vazut sclipind asa....Oricum, ar fi o idee buna ca dupa fiecare meci sa facem cate o poza de grup.Sa vedem cine a ingenuncheat mai mult peste an...

Editat de motoradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Mihai

2.Radu

3.Kiki

Mesaj completat

un meci cu greutate frumos cu rasturnari de situatie .......oameni meciului kiki in toata poarta si ema singur in aparare ..noi restu la tras pe langa poarta in atac ..la cealalta echipa omul meciului a fost danut in aproape toata poarta si in rest niimic

 

post-25872-1294346030_thumb.jpg

 

 

pt luini

 

1 io ;)

 

 

e eu am fost in inactivitate 2 ani asa ca am luat vreo 3-4 goluri de care si eu am ras,asa ca imi cer scuze in fata coechipierilor,dar odata cu reintrarea in iarba sper sa imi reintru in forma.meritele nu sunt a mele,mita si ema au fost niste aparatori foarte buni,aron si radu au rupt plasele,SOS a incercat si el ceva parca pe final si-a revenit,dar sarmalele si-au spus cuvantul.cu aceasta ocazie il salut pe FOLA,ii doresc drum bun si sa ne vedem cu bine in vara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citez din Mihaitza: "...............in rest niimic "

 

 

 

 

Stiu ca imediat dupa golul vostru, Aron a dat jos tricoul si a zis gata ;) ... hilar.

Dar ca sa zici "nimic" dupa ce v-am condus tot jocul, cu diferente de 6 goluri...se cheama tupeu. :banana:

Noi ne plictisisem deja la acea diferenta... :banana: :banana:

Editat de adimicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANUNT OFICIAL !!!

 

 

Dupa multele cereri de a modifaca ora inceperii a meciurilor de joi, am considerat ca este benefica aceasta modificare. Va anunt oficial pe aceasta cale, ca de acum incolo, ambele jocuri, si cel de luni si cel de joi vor incepe la orele 2o,3o . Sper k aceasta modificare sa nu incurce programul nimanui. Ne vedem luni. Administratoru'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1.Mihai

2.Radu

3.Kiki

4.Dedics

5.Aron

6.Cuki

7.Buru

8.

9.Lacina Traorre

10.

11.

12.

 

pastrand desigur proportiile , concluzionez ca acest meci a avut ceva din dramatismul meciului steaua - napoli .

la 3-0 stelistii sau considerat invingatori , dar napoletanii au revenit spre final si au egalat. scor final 3-3 .

cam asa a fost si la noi ...ceva in genu 13-13 , ultimul gol al nostru fiind marcat dupa fluierul final al albitrului ;)

dar cum albitru n-am avut .. asta e :banana:

sa terminat 14-13

de remarcat spiritul de sacrificiu al lui Edy Stanioiu ( pardon .... Kiki ) in poarta , precum si interventiile reusite ale lui Felice Picolo ( pardon ... Ema ) . ratalaul meciului ... cu numarul 9 ... Lacina Traorre ( adica io :banana: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1.Mihai

2.Radu

3.Kiki

4.Dedics

5.Aron

6.Cuki

7.Buru

8.

9.Lacina Traorre

10.

11.

12.

 

pastrand desigur proportiile , concluzionez ca acest meci a avut ceva din dramatismul meciului steaua - napoli .

la 3-0 stelistii sau considerat invingatori , dar napoletanii au revenit spre final si au egalat. scor final 3-3 .

cam asa a fost si la noi ...ceva in genu 13-13 , ultimul gol al nostru fiind marcat dupa fluierul final al albitrului ;)

dar cum albitru n-am avut .. asta e :banana:

sa terminat 14-13

de remarcat spiritul de sacrificiu al lui Edy Stanioiu ( pardon .... Kiki ) in poarta , precum si interventiile reusite ale lui Felice Picolo ( pardon ... Ema ) . ratalaul meciului ... cu numarul 9 ... Lacina Traorre ( adica io :banana: )

 

 

edi stancioiu?da cine mama draq ii si ala?poate un czech,un abiati ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1.Mihai

2.Radu

3.Kiki

4.Dedics

5.Aron

6.Cuki

7.Buru

8.Sos

9.

10.

11.

12.

 

 

ps mai sunt 4 locuri libere, grabitzi-va..., ne vedem luni la TEREN !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...