Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

Lista inchisa pt LUNI ora 2o,3o :

 

 

1. AdiMare

2. Ema

3. Mihai

4. Cuki

5. Radu

6. Aron

7. Klentzi (tradatoru')

8. Gyula

9. Joey

1o.Gaby

11.Misu speedy gonzales

12.Cipri-Dog

 

 

ps1: pana luni stau relax, nu depun gram de efort sa-mi treaca odata durerea asta de la inghinali, nici dupa pita nu ma duc..., stau numa'n pat si hodin :nono:

 

ps2: Bogdi, esti invitat din nou..., poate reusesti sa iesi pt buna purtare. Avetzi net acolo la "mititica"? Da un semn dak te "liberezi", si ada' si fieru'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ps1: pana luni stau relax, nu depun gram de efort sa-mi treaca odata durerea asta de la inghinali, nici dupa pita nu ma duc..., stau numa'n pat si hodin :nono:

 

 

tu amu iar te pregatesti de esec ca iara bagi motive numa de tine stiute ca lacu ca inginali ...am vb cu cristina si o zis ca numa te faci :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista inchisa pt LUNI ora 2o,3o :

 

 

1. Marius

2. Ema

3. Mihai

4. Cuki

5. Radu

6. Aron

7. Klentzi (tradatoru')

8. Gyula

9. Joey

1o.Gaby

11.Misu speedy gonzales

12.Cipri-Dog

 

 

ps: am vb acuma cu Bogdi..., prezent si el, deci avem arbitru din nou baietzi..., ATENTZIE LA CARTONASE !!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am auto suspentat 3 etape pt jocul mizerabil si fara chef din ultima perioada (motiv ar mai fi plec in concediu la apa calda )....asa ca ne vedem pe data 5 dec spor la miscare :friends:

 

Concediu placut sa ai si sa vi inapoi mai fresh, k intradevar in ultimele partide ai fist cam praf... Hai balaciala placuta! :)

 

 

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. AdiMare

2. Aron

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Cipri-Dog

2. Aron

3. Dane

4. Cristi

5. Gyula

6. Joey

7. Ema

8. Gabi (o sa-ti facem cado un ceas care nu ramane in urma) :excl:

9. RaduMic

1o.Cozmin

11.

12.

 

 

ps1: mai sunt 2 locuri libere...

 

ps2: Klentzi, ce faci? Hai k fara capitan de echipa nu ne putem juca ;) Bogdi, u..., ne onorezi cu prezentza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Cipri-Dog

2. Aron

3. Dane

4. Cristi

5. Gyula

6. Joey

7. Ema

8. Gabi (o sa-ti facem cado un ceas care nu ramane in urma) :excl:

9. RaduMic

1o.Cozmin

23. Klentzi (cpt)

12.

 

 

ps1: mai sunt 2 locuri libere...

 

ps2: Klentzi, ce faci? Hai k fara capitan de echipa nu ne putem juca ;) Bogdi, u..., ne onorezi cu prezentza?

Nu va las la greu.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista inchisa pt DISEARA, ora 2o,3o :

 

1. Cipri-Dog

2. Aron

3. Dane

4. Cristi

5. Gyula

6. Joey

7. Ema

8. Gabi (o sa-ti facem cado un ceas care nu ramane in urma)

9. RaduMic

1o.Cozmin

23.Klentzi (cpt)

12.Adimicu'

 

 

ps: Bogdi, u..., ne onorezi cu prezentza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dak o sa zic , k am fost praf si meciul asta, iar o sa radetzi de mine... Asa k mai bine o zic pe aia dreapta: Gyula a fost f moale si lipsit de chef si automat a taiat pofta de joc si celorlaltzi coechipieri, adica a lui Joey, Cristi si in mod special a lu' Ema (no offence Gyula, se mai intampla). Klentzi care trebuia sa dea suflu echipei,k doara deaia-i capitan, a dat numai exemple negative: A parasit echipa si a lasat poarta goala de cate ori a vrut el, a intrat cu sticla de bere pe suprafatza de joc in timpul partidei :friends: si a mai si ratat monumental un penalti, sutand muuult peste poarta. :rusinica: Eu personal am fost plin de nervi la partida asta si inevitabil, lipsit de inspiratzie... Ase nu se mai poate :nono:

Aaaaaa, si nu in ultimul rand, THE MAN OF THE GAME a fost DANE_BAD, care sa autodepasit. Nota 10 pt el si echipa lui, care a stiut sa profite de slabiciunea noastra si ne-au batut la curu-gol, cu o diferentza de vo 10 sau 11 goluri. Iar pt noi nota 4 de data asta pe linie... :blbl: Sper sa schimbatzi atidudinea pt urmatorul meci... ;)

 

 

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1. AdiMare

2. Aron

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Klentzi care trebuia sa dea suflu echipei,k doara deaia-i capitan, a dat numai exemple negative: A parasit echipa si a lasat poarta goala de cate ori a vrut el, a intrat cu sticla de bere pe suprafatza de joc in timpul partidei :friends: si a mai si ratat monumental un penalti, sutand muuult peste poarta. :rusinica: Eu personal am fost plin de nervi la partida asta si inevitabil, lipsit de inspiratzie... Ase nu se mai poate :nono:

 

Vazand cat de prost joaca Gyula, Joey si tu, am zis ca nu se mai poate si am mers sa imi iau o bere... La cat de buni aparatori au fost Cristi si Ema, netrecand nici o minge de ei, am zis ca pot sa imi savurez berea linistit :cheers:. Nejucand nimic Aron si "varfurile", au demoralizat complet apararea, fapt care a dus la alungarea chefului meu complet. Alungarea chefului meu a dus la prima ratare a unui penalty. Dar a fost fun si m-am distrat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luni, ora 20:30

 

1. AdiMare

2. Aron

3. Misu mic

4. Ema

5. Dane

6. Joey

7. Cristi

23. Klentzi (cpt.)

9. Cipri

1o.

11.

12.

Gyulaaaaa hol vagy?

Editat de klentzi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...