Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutari din Delta. Ma baieti, acum k nu mai vine Sos la fotbal, voi astia care l-ati blamat atat..., de ce nu va mai inscrieti pe lista? Care-i problema?!? Faceti-ma si pe mine sa inteleg...

 

Ps: scuze Sos, nu am absolut nimik cu tine. Fara nici un subanteles, pt mine personal esti la fel k si ceilalti..., prieten si nu in ultimul rand client care plateste...

 

ps2: mai sunt 9 locuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista INCHISA pt diseara de la 2o,3o:

 

1. Gabi

2. Radu

3. CipriDog

4. Dorin

5. Dragos

6. prieten Dragos

 

7-12. Echipa Adversa (Aron Frend's) ;)

 

 

ps: Spor la joc..., sper sa nu ma facetzi de rusine. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt luni...

 

1 mihai

2 misu cel mic

3 fola

4 cuki

5.Radu

 

 

Aron, nu ne-am facut de ras ieri, chiar a fost un meci pe cinste si am fost aproape de o mare surpriza.DAr, in ton cu toate echipele romanesti, ne-am inecat la mal la 10 si un sfert..De-aia tre sa incepem la 8.30 ca dupa 10 seara nu mai putem :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joi....20-15

 

1 mihai

2 misu mic

 

 

 

 

sondaj cine ii pt sa revina inegalabilul sos pe teren care si cand o fost -20g si la +35g o semnat prezenta ( chiar daca ne mai supara uneori pe teren si nunumai el si alti dar asta ramane pe teren )doar ii o distractie si miscare ,fata de alti care vin de 3 ori pe an si au pretentii cine sa vina si cine nu ....io cu cuki am pus bazele fotbaluilui si sos o fost de la inceput si nu ii corect fata de el asa ganditiva un pic ...asa ii sos cu bune si rele dar macar vine si joaca si PLATESTE

 

IO VREAU SA REVINE SOS :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o:

 

1. Mihai

2. Misu'mic

3. AdiMare

4. Aron

5.

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

 

 

ps1: sunt TOTAL deacord cu Mitza..., nimeni nu trebuie sa fie discriminat (am mai spus asta)..., e doar un joc baietzi

 

ps2: @DrDre: vino su TU la fotbal si vom tzine cont de parerea ta..., uite lista e deschisa si oricine e BINEVENIT :hug:

 

ps3: era o vb, parca suna cam asa: "E rau cu rau, dar mai rau fara rau" :moron: I LOVE YOU SOS :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' cine l-a exclus pe SOS din echipa? Nimeni, e liber ca oricare de pe forum sa se inscrie.Oricum, daca se inscrie acuma o sa sariti iar cu gura pe el ca dupa 2 saptamani probabil si-a cam iesit din forma :)

 

P.S Nu stiu Burule cum esti tu, dar eu stau ca o barza intr-un picior...asa ca deocamdata spun "pas" pe joi.Eeeh...sa nu-i dea Dumnezeu omului cat poate duce !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps2: @DrDre: vino su TU la fotbal si vom tzine cont de parerea ta..., uite lista e deschisa si oricine e BINEVENIT :hug:

 

Credeam ca sondajul e ca recensamantul de zilele astea....Pentru toti si obligatoriu :rolleyes:

 

Acum serios vorbind,multumesc de invitatie dar....sant sedentar si fumator...= combinatie letala pentru fotbal :bounce:

Daca pe SOS l-ati balacarit,pe mine s-ar putea sa vreti sa ma linsati pe teren!

Daca eventual vreti consiliere psihologica in pauze/galerie/arbitraj/taiat bilete la intrare sau orice altceva ce nu implica efort fizic......asa as putea sa ma combin!

Sau la berea de la sfarsitul partidei :cheers:

Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6. Cuki

 

Cu privire la Sos, sa vina din partea mea daca are chef si timp bineinteles. Oricum pe mine nu ma deranja "incapacitatea" sau "capacitatea" lui Sos sa joace fotbal. Pana la urma cam toti suntem habarnisti, fericiti daca ne iasa un dribling sau o pasa buna din 5 :D. Eu vroiam si vreau sa vad de la el spirit de echipa nu noncombat. Nu-i corect ca o echipa sa joace in 5 pentru ca el nu are chef sa vina in aparare sau sa faca pressing. Ma pis pe ea faza de atac, nu zice nimeni sa stai tot meciu in aparare fara sa treci de mijloc sau mai rau in poarta...dar macar cand vezi ca echipa adversa ii pe val, pune presiune si inscrie goluri pe banda rulanta coboara in aparare si ajuta echipa.

 

eu de aia ma tot suparam pe sos...nu vedeam spirit de echipa la el, se punea in fata portii si astepta mingea. Daca o primea mai dadea un gol si gata. Norma facuta, putea dormi bine noapte. Nu conta ce facea echipa, daca juca bine sau rau...daca ne rupeam in aparare.

 

Daca vrea sa schimbe asta din partea mea ii binevenit. Daca vine cu atitudine de io stau numa in atac ca is cel mai bun atacant si ca numa eu vreau as dau goluri...atunci mai bine sta acasa, indiferent ca-i "membru fondator" sau nu.

 

 

:agree: :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...