Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Desi nu am mai batut mingea de foarte mult timp ,desi nu am cunoscut pe nimeni ,m-am simtit foarte bine aseara la fotbal.

Oameni fain la Cluj ;) ,nu ca ma indoiam de asta ,dar acuma mi s-au intarit presupunerile.

Ne vedem Joi.

 

O zi buna.

Dacule, tu vi diseara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vine ca l-am intrebat si eu aseara,, a zis ca de data asta e pas :D

 

 

da am facut o pauza,ca am solicitat cam tare piciorul stang in ultima vreme si nu e bine.data viitoare semnez cu prezenta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

 

 

 

Lista pt DISEARA, ora 2o.3o :

 

 

1 Mihai

2 Ema

3 Kiki

4 Radu

5 Aron

6 Sos

7 Dane Bad

8 Bujor

9 Cuki

1o Bogdan

11 Marin

12 Gabi

 

LISTA INCHISA !!!

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Mihai

2. Ema

3. Dane

4. Bogdan

5. Aron

6. Radu

7. Cuki

8. Kiki

9. Lacina Traorre

1o.

11.

12.

joi daca vreti sa va grupati sa veniti cate 2 -3 cu o masina ( io ma ofer sa duc 2 persoane tur-retur ) ca sa puteti bea dupa meci fiecare cate o bere proprie facuta de mine . pentru ca fac cinste la fiecare super jucator de fotbal cu o sticla de bere de jumate . o sa aduc sticle din prima mea productie de bere . am inceput fabricarea acestei beri de anul trecut si abia luni a atins gradul de maturare finala pentru a fii degustata. remember .. ca dupa meciul de luni v-am zis in vestiar :) . berea se numeste old flemish brown ( oud vlaams bruin ) e facuta acasa , dupa o reteta belgiana din ingrediente 100 % naturale , e o bere de culoare brun inchis, foarte aromata, cu un continut moderat de alcool ( 6-6,2 % ). sper sa treaca testul si sa o apreciati ..... caci .. berea dupa bere ... e placere . acu ..ideea era sa o bem vara dupa un meci pe caldura , dar a fii bine amu si asa pt inceput . :lol:

post-37467-1295976966_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Mihai

2. Ema

3. Dane

4. Bogdan

5. Aron

6. Radu

7. Cuki

8. Kiki

9. Lacina Traorre

1o.

11.

12.

joi daca vreti sa va grupati sa veniti cate 2 -3 cu o masina ( io ma ofer sa duc 2 persoane tur-retur ) ca sa puteti bea dupa meci fiecare cate o bere proprie facuta de mine . pentru ca fac cinste la fiecare super jucator de fotbal cu o sticla de bere de jumate . o sa aduc sticle din prima mea productie de bere . am inceput fabricarea acestei beri de anul trecut si abia luni a atins gradul de maturare finala pentru a fii degustata. remember .. ca dupa meciul de luni v-am zis in vestiar :) . berea se numeste old flemish brown ( oud vlaams bruin ) e facuta acasa , dupa o reteta belgiana din ingrediente 100 % naturale , e o bere de culoare brun inchis, foarte aromata, cu un continut moderat de alcool ( 6-6,2 % ). sper sa treaca testul si sa o apreciati ..... caci .. berea dupa bere ... e placere . acu ..ideea era sa o bem vara dupa un meci pe caldura , dar a fii bine amu si asa pt inceput . :lol:

post-37467-1295976966_thumb.jpg

:)

 

cu o bere nu iti speli pacatele dar le poti face uitate

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...