Sari la conținut

Aprilia Rst 1000 Futura


noneother
 Share

Postări Recomandate

Poate careva sa-mi spuna cate ceva despre aceasta motocicleata ceva... Ca prin Bucuresti n-am prea vazuto, ba mai bine zis doar la unicul importator.... care zice numai si numai de bine... cand am vb cu un gagiu de la honda (parca) mi-a spus ca futura e o bomba pe roti... in fine...

 

as vrea sa stiu cat de recomandata este unui incepator... cat de fiabila... cat de nervoasa... cat de buna e...

 

DACA SE POATE.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate careva sa-mi spuna cate ceva despre aceasta motocicleata ceva... Ca prin Bucuresti n-am prea vazuto, ba mai bine zis doar la unicul importator.... care zice numai si numai de bine... cand am vb cu un gagiu de la honda (parca) mi-a spus ca futura e o bomba pe roti... in fine...

 

as vrea sa stiu cat de recomandata este unui incepator... cat de fiabila... cat de nervoasa... cat de buna e...

 

DACA SE POATE.... :)

 

faci misto :))))) si lumea te ia in serios ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun si io o intrebare si ce aflu....

helloouuu stiam asta ca de inceput am incepu cu sfuteru', acu' o iau cu 125-u [poate cbr125].... si un vis frumos ar fi o rst futura.... si vroiam sa aflu si io ce fel de moto e ca de la vanzatori... sau de la competitie ... stiu ce aflu...

 

daca intrebam de un cbr... pai ajungeam inginer cu informatile de la voi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum... incep sa cred ca si producatorii sunt involuntar [sau] de vina pentru decesele multor incepator... uni fac... niste 125-uri... cam jenibile... eh si unii doresc si aspect frumos... cer ceva mi placut... si cand nu gasesti.. te reprofilezi... pe vreun 600r etc... eh pobleme de design...

 

orisicum... vad ca aprilia a scos ceva placut de 125 dar la 4300 euro CIP... sa uitam... de ea...

 

hai ca si CBR125 e ceva... 4300 euro complet cu livrare probabil la anu...ca astia de la honda parca se cred la rolls royce sau etc cand faci comanda si se face masina manual special pentru tine... si astepti nustiu cat...

 

eh... fiecare cu problemele lui... pe rst-ul ala mi sa pus pata ca e superb... doar atat.. si cum multi au asteptat ani de zile sa-si implineasca visurile.. astept si io totusi INTR-O OARECARE SIGURANTA SI CONTINUITATE A LUCRURILOR... []

 

totusi vreau si io sa aflu cate ceva despre aceasta rst futura, ca n-am vazut nimic p-in tara noastra despre ea... am cumparat un an si ... reviste de specialitate meridionale si occidentale si mare lucru n-am prea gasit... cel putin de universmoto am un intreg teanc...

 

pe site-uri... hm... mai greu sa gasesti pe vreunu sa-ti spuna adevarul... cum am vazut odata o chestie despre lamborghini...

 

cam ciudat nu...

poate ca mi-o fi scapat...

 

oricum.. ma gandesc ca o fi vreunu dintre voi care stie pe unu care are un amic care detine aceasta motociclet si imi zice si mie una alta... ca e bine de stiut..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...