Sari la conținut

A inceput marea razie a politiei pt descoperirea scuterelor furate


Radu46
 Share

Postări Recomandate

azi am fost chemat la politia mun Buzau sa imi prezint actele scuterului inmatriculat la primarie.

copie dupa permis (ca am) , copie dupa talon cu verificare serie sasiu....., copie asigurare.

 

dupa care ei verifica daca a fost ciordit din florenza,napoli,roma.....bla bla bla si stie de unde sa-l ia cand o sa doreasca.

cei care nu se prezinta vor fi vanati pana cand vor avea datele lor si scuterele lor binenteles .

 

 

si ca o paranteza: in sfarsit o sa-mi cumpar scutere pt piese mai ales peste 49cc cu sume de genu 50-100e chiar daca sunt din 2009. :disappointed:

post-13765-1255410448_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am fost chemat la politia mun Buzau sa imi prezint actele scuterului inmatriculat la primarie.

copie dupa permis (ca am) , copie dupa talon cu verificare serie sasiu....., copie asigurare.

 

dupa care ei verifica daca a fost ciordit din florenza,napoli,roma.....bla bla bla si stie de unde sa-l ia cand o sa doreasca.

cei care nu se prezinta vor fi vanati pana cand vor avea datele lor si scuterele lor binenteles .

 

 

si ca o paranteza: in sfarsit o sa-mi cumpar scutere pt piese mai ales peste 49cc cu sume de genu 50-100e chiar daca sunt din 2009. :disappointed:

 

Asa ca de acum in colo sa fiti cu ochii pe licitatiile din orasul vostru.o sa ploua cu pomeni.Mai multe detalii o sa gasiti pe site-ul finantelor publice din orasul vostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui schingiuiti astia care cumpara piese ciordite, cum ar fi daca scuterul vostru ar fi vandut pe piese, hah?

 

lui radu am sa-i rup un picior in seara asta, ce facem cu restul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...