Sari la conținut

dezmembreaza cineva r1?


Zuga
 Share

Postări Recomandate

am un r1 din 98 q carene d circuit..... am fost la rar pt autenticitate sh nu imi face decat dak schimb fartu krena fata sh toba.... ma poate ajuta cineva q niste piese????? Labus_adik1@yahoo.com 0729830813

Mesaj completat

Scuze, puteti muta acest topic la "Cumparari" , va rog frums. Am facut la repezeala topicu si dupa am vazut unde l-am postat ;)

 

Imi cer mii de scuze !!!! :laugh:

Editat de Zuga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un r1 din 98 q carene d circuit..... am fost la rar pt autenticitate sh nu imi face decat dak schimb fartu krena fata sh toba.... ma poate ajuta cineva q niste piese????? Labus_adik1@yahoo.com 0729830813

Mesaj completat

Scuze, puteti muta acest topic la "Cumparari" , va rog frums. Am facut la repezeala topicu si dupa am vazut unde l-am postat :P

 

Imi cer mii de scuze !!!! :laugh:

 

dar chiar aici la umanitare?

inteleg sa il faci la repezeala la vanzari ... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand tre sa scrii romaneste, ca sa te-nteleaga si ceilalti forumisti care au trecut de varsta acneei.

 

in al doilea rand, exista o seciune speciala la Bursa - Cumparari - Piese de schimb. Nah:

 

/index.php?showforum=31 (Inainte de a da publica acolo, intra la Vanzari - Piese din dezmembrari, ca sunt baieti care pot avea deja ce ti trebuie tie)

 

PS: stiu ca nu e frumos, da daca chiar nu gasesti, RAR-ul trece si cu spaga...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...