Sari la conținut

Asamblare Roti Minsk


harciogu
 Share

Postări Recomandate

tot incerc sa dau de niste scheme ca sa pun la loc din saci un minsk... dar nu am idee cum se monteaza rotile. care e ordinea la piulite, distantiere, saibe si groovere... help!!! :ok: :cheers:

 

ca de oameni care sa dea nitel ajutor nu mai dau :)

 

rusu om lenes... nu ca neamtzu care la mz'uri a facut niste scheme f utile [a se vedea atasamentul]...

 

post-5125-1148819736_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saru'mana kama3 !! manualul minskului in romana in format electronic pdf nu ma ajuta (e aici pe forum si e cam subtirel :crack: )... desenele sunt scanate foarte prost. dar desenele astea din cartea ruseasca reprezinta exact ceea ce caut (in plus il pun pe taica'miu sa treaca la tradus legenda :crack: ) :cheers:

inca o data multumiri :ok:

 

acum tre' sa trec la munca :)

 

Later edit: si ca sa ma marlanesc acum pe final... un scan cu schema electrica a minskului? promit sa traduc legenda si sa repostez scanurile fara chirilice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e sa vedem care e mai sadic, iti dau schima electrica de la minsk dar te rog daca o intelegi sa mi-o traduci si mie pt ca si eu trebuie sa refac electrica la voshod. si daca reusesti eu iti raman dator cu o bere mare.

oricum la mine e

 

daca e sa vedem care e mai sadic, iti dau schima electrica de la minsk dar te rog daca o intelegi sa mi-o traduci si mie pt ca si eu trebuie sa refac electrica la voshod. si daca reusesti eu iti raman dator cu o bere mare.

oricum la mine e mult mai simpla treaba.instalatia de la minsk merge perfect si as putea sa ma iau dupa ea.dar munskul e in fata blocului si voshodul la etajul 4 si ar trebui sa fac mult sport ca sa pot sa o copiez

post-7252-1148851575_thumb.jpg

post-7252-1148851599_thumb.jpg

post-7252-1148851623_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...